Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 1. des
09:00 - 10:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå…
Tor. 1. des
10:00 - 10:30
Frisk liv Trening styrke
Speilsal  
Tor. 1. des
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tor. 1. des
14:00 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tor. 1. des
15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tor. 1. des
17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 1. des
17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
Tor. 1. des
17:30 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall   Håndballhallen
Tor. 1. des
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 1. des
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 1. des
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 1. des
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Tor. 1. des
20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
Fre. 2. des
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 2. des
09:00 - 10:00
Ihuga PT
Speilsal  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå…
Fre. 2. des
13:30 - 14:00
Inga Brattested - 30 min.
Basis-/Turnrom  
Kontaktlærer for 8C - skal ha med klassen siste…
Fre. 2. des
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Lør. 3. des
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Søn. 4. des
13:00 - 19:00
Juleavslutning Turngruppa
Møte-/Selskapslokale  
Søn. 4. des
13:30 - 19:30
Juleavslutning Turngruppa
Basis-/Turnrom  
Søn. 4. des
14:00 - 19:00
Juleavslutning Turngruppa
Håndballhall  
Man. 5. des
09:00 - 10:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå…
Man. 5. des
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Man. 5. des
12:30 - 14:30
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Man. 5. des
16:00 - 17:30
HFK Jenter
Håndballhall  
Man. 5. des
16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 5. des
17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Man. 5. des
17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 5. des
18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 5. des
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Man. 5. des
19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 5. des
20:00 - 21:30
Fotball Senior Bjåland
Håndballhall  
Tir. 6. des
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Tir. 6. des
11:00 - 12:45
Barselgruppe ved Andreas
Klatreveggen   Klatrehallen
Tir. 6. des
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tir. 6. des
12:30 - 14:30
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Etter avtale
Tir. 6. des
14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
Tir. 6. des
14:15 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tir. 6. des
15:00 - 16:00
Sterk og stødig
Møte-/Selskapslokale  
Tir. 6. des
17:00 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall  
Tir. 6. des
17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 6. des
17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
Tir. 6. des
18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 6. des
19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
Tir. 6. des
19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 6. des
20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tir. 6. des
20:30 - 22:00
Fotball senior Norhaug
Håndballhall  
Ons. 7. des
08:00 - 09:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons. 7. des
09:00 - 10:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå…
Ons. 7. des
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 7. des
12:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 7. des
13:00 - 14:00
Emilia Duchnowska - 1 time
Basis-/Turnrom  
kroppsøving 8trinn Gol skule
Ons. 7. des
14:00 - 15:00
ALLIDRETT
Basis-/Turnrom  
Ons. 7. des
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 7. des
15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik
Ons. 7. des
17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 7. des
18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 7. des
18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Ons. 7. des
19:00 - 21:00
8 klasse +
Basis-/Turnrom  
Ons. 7. des
19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Ons. 7. des
20:00 - 22:00
Styremøte Gol IL svømmegruppa
Møte-/Selskapslokale  
Tor. 8. des
10:00 - 10:30
Frisk liv Trening styrke
Speilsal  
Tor. 8. des
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tor. 8. des
14:00 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tor. 8. des
15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tor. 8. des
17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 8. des
17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
Tor. 8. des
17:30 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall   Håndballhallen
Tor. 8. des
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 8. des
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 8. des
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 8. des
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Tor. 8. des
20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
Fre. 9. des
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 9. des
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Lør. 10. des
08:00 - 17:00
Hallingdalsserien Håndball
Møte-/Selskapslokale  
Lør. 10. des
08:30 - 17:00
Hallingdalserien
Håndballhall  
Lør. 10. des
16:00 - 17:30
Barnebursdag Nemchenko
Basis-/Turnrom  
Lør. 10. des
16:00 - 19:00
Barnebursdag Nemchenko
Møte-/Selskapslokale  
Søn. 11. des
08:30 - 17:00
Hallingdalsserien Håndball
Møte-/Selskapslokale  
Søn. 11. des
08:30 - 17:00
Hallingdalserien
Håndballhall  
Søn. 11. des
14:30 - 16:30
Damer Gol IL - Åssiden
Håndballhall  
Mulig bytte arena
Søn. 11. des
17:00 - 20:00
Barnebursdag Bakken
Møte-/Selskapslokale  
Søn. 11. des
17:00 - 19:00
Barnebursdag
Basis-/Turnrom  
Søn. 11. des
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Man. 12. des
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Man. 12. des
11:00 - 12:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man. 12. des
16:00 - 17:30
HFK Jenter
Håndballhall  
Man. 12. des
16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 12. des
17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Man. 12. des
17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 12. des
18:00 - 19:30
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man. 12. des
18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 12. des
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Man. 12. des
19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 12. des
20:00 - 21:30
Fotball Senior Bjåland
Håndballhall  
Tir. 13. des
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Tir. 13. des
11:00 - 12:45
Barselgruppe ved Andreas
Klatreveggen   Klatrehallen
Tir. 13. des
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tir. 13. des
12:30 - 14:30
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Etter avtale
Tir. 13. des
14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
Tir. 13. des
14:15 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tir. 13. des
17:00 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall  
Tir. 13. des
17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 13. des
17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
Tir. 13. des
18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 13. des
18:00 - 21:00
Styremøte og gruppemøte Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
Tir. 13. des
19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
Tir. 13. des
19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 13. des
20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tir. 13. des
20:30 - 22:00
Fotball senior Norhaug
Håndballhall  
Ons. 14. des
08:00 - 09:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons. 14. des
09:00 - 10:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå…
Ons. 14. des
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 14. des
12:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 14. des
14:00 - 15:00
ALLIDRETT
Basis-/Turnrom  
Ons. 14. des
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 14. des
15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik
Ons. 14. des
17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 14. des
18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 14. des
18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Ons. 14. des
19:00 - 21:00
8 klasse +
Basis-/Turnrom  
Ons. 14. des
19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Tor. 15. des
10:00 - 10:30
Frisk liv Trening styrke
Speilsal  
Tor. 15. des
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tor. 15. des
14:00 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tor. 15. des
15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tor. 15. des
17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 15. des
17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
Tor. 15. des
17:30 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall   Håndballhallen
Tor. 15. des
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 15. des
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 15. des
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 15. des
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Tor. 15. des
20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
Fre. 16. des
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 16. des
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Søn. 18. des
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Man. 19. des
09:00 - 10:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå…
Man. 19. des
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Man. 19. des
16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 19. des
17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Man. 19. des
17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 19. des
18:00 - 19:30
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man. 19. des
18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 19. des
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Man. 19. des
19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Tir. 20. des
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Tir. 20. des
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tir. 20. des
11:00 - 12:45
Barselgruppe ved Andreas
Klatreveggen   Klatrehallen
Tir. 20. des
12:30 - 14:30
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Etter avtale
Tir. 20. des
14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
Tir. 20. des
14:15 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tir. 20. des
15:00 - 16:00
Sterk og stødig
Møte-/Selskapslokale  
Tir. 20. des
17:00 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall  
Tir. 20. des
17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 20. des
17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
Tir. 20. des
18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 20. des
19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 20. des
20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tir. 20. des
20:30 - 22:00
Fotball senior Norhaug
Håndballhall  
Ons. 21. des
08:00 - 09:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons. 21. des
09:00 - 10:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå…
Ons. 21. des
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 21. des
12:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 21. des
14:00 - 15:00
ALLIDRETT
Basis-/Turnrom  
Ons. 21. des
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 21. des
15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik
Ons. 21. des
17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 21. des
18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 21. des
18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Ons. 21. des
19:00 - 21:00
8 klasse +
Basis-/Turnrom  
Ons. 21. des
19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Tor. 22. des
10:00 - 10:30
Frisk liv Trening styrke
Speilsal  
Tor. 22. des
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tor. 22. des
14:00 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tor. 22. des
15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tor. 22. des
17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 22. des
17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
Tor. 22. des
17:30 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall   Håndballhallen
Tor. 22. des
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 22. des
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 22. des
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 22. des
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Fre. 23. des
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 23. des
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Søn. 25. des
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Man. 26. des
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Tir. 27. des
11:00 - 12:45
Barselgruppe ved Andreas
Klatreveggen   Klatrehallen
Tir. 27. des
14:15 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tir. 27. des
20:30 - 22:00
Fotball senior Norhaug
Håndballhall  
Ons. 28. des
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 28. des
12:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 28. des
14:00 - 15:00
ALLIDRETT
Basis-/Turnrom  
Ons. 28. des
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 28. des
19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Tor. 29. des
10:00 - 10:30
Frisk liv Trening styrke
Speilsal  
Tor. 29. des
14:00 - 15:00
SFO
Basis-/Turnrom  
Tor. 29. des
17:30 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall   Håndballhallen
Tor. 29. des
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre. 7. okt
14:45 - 16:15
kl 14:45 - 16:15
Basishallen ved Anders
Basis-/Turnrom  
Avtalt kr 1000   Les mer  
Tor. 6. okt
08:30 - 15:30
kl 08:30 - 15:30
HAFO SKOLEN
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 5. okt
09:00 - 15:00
kl 09:00 - 15:00
HAFO SKOLEN
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 5. okt
08:30 - 15:30
kl 08:30 - 15:30
HAFO SKOLEN
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 3. okt
10:00 - 14:00
kl 10:00 - 14:00
HFK AKTIVITETSDAG
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 5. sep
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 4. sep
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius   Les mer  
Lør. 3. sep
13:30 - 15:00
kl 13:30 - 15:00
Trine Hedelund
Basis-/Turnrom  
Barnebursdag   Les mer  
Lør. 3. sep
12:30 - 13:30
kl 12:30 - 13:30
Trine Hedelund
Møte-/Selskapslokale  
Barnebursdag   Les mer  
Lør. 3. sep
10:00 - 13:30
kl 10:00 - 13:30
Geilo IL Snowboard gruppe
Basis-/Turnrom  
Torill Eriksen Stavanes Avtalt kr kr 2000,-   Les mer  
Fre. 2. sep
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
125 års jubileum velkomst
Møte-/Selskapslokale  
aperitiff i lobby   Les mer  
Fre. 2. sep
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
  Les mer  
Fre. 2. sep
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 2. sep
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 1. sep
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 1. sep
18:45 - 21:00
kl 18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 1. sep
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 1. sep
18:30 - 21:00
kl 18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor. 1. sep
18:00 - 18:45
kl 18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 1. sep
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 1. sep
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor. 1. sep
15:30 - 17:00
kl 15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward   Les mer  
Tor. 1. sep
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Høgskulen i Vestland Fylke
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 1. sep
11:00 - 13:30
kl 11:00 - 13:30
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 1. sep
08:30 - 10:00
kl 08:30 - 10:00
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 31. aug
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
8 klasse +
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 31. aug
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 31. aug
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik   Les mer  
Ons. 31. aug
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 31. aug
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 30. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward   Les mer  
Tir. 30. aug
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 30. aug
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 30. aug
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 30. aug
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 30. aug
14:00 - 17:00
kl 14:00 - 17:00
Sprintlandslaget
Goliat Gym  
Waterspoon Jeremy   Les mer  
Tir. 30. aug
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 30. aug
11:00 - 13:30
kl 11:00 - 13:30
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 30. aug
08:30 - 10:30
kl 08:30 - 10:30
NTG Geilo
Basis-/Turnrom  
Christian 92023391   Les mer  
Tir. 30. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 29. aug
19:30 - 21:00
kl 19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk   Les mer  
Man. 29. aug
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 29. aug
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Liv Ingeborg Golberg - 1 time og 30 min.
Møte-/Selskapslokale  
Kontrollutvalget   Les mer  
Man. 29. aug
18:30 - 19:30
kl 18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk   Les mer  
Man. 29. aug
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 29. aug
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 29. aug
16:30 - 17:30
kl 16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 29. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 28. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius   Les mer  
Søn. 28. aug
16:00 - 17:30
kl 16:00 - 17:30
Jon Solsrud - 1 time og 30 min.
Klatreveggen  
  Les mer  
Søn. 28. aug
11:00 - 15:00
kl 11:00 - 15:00
Barnebursdag Sylwia Kronka
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Lør. 27. aug
07:30 - 18:30
kl 07:30 - 18:30
Jentecamp
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 26. aug
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
  Les mer  
Fre. 26. aug
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Bursdag Cathrine Rygg
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 26. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 26. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 25. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 25. aug
18:45 - 21:00
kl 18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 25. aug
18:30 - 20:00
kl 18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 25. aug
18:30 - 21:00
kl 18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor. 25. aug
17:00 - 18:30
kl 17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
  Les mer  
Ons. 24. aug
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 24. aug
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 24. aug
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 23. aug
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 23. aug
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 23. aug
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 23. aug
11:00 - 13:30
kl 11:00 - 13:30
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 23. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 22. aug
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 22. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man. 22. aug
09:00 - 11:00
kl 09:00 - 11:00
Geilo NTG
Basis-/Turnrom  
Basishallen avtalt 2000   Les mer  
Søn. 21. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius   Les mer  
Lør. 20. aug
12:30 - 15:30
kl 12:30 - 15:30
Barnebursdag Jorunn Roe
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 19. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 19. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 18. aug
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 17. aug
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 17. aug
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 16. aug
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 16. aug
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 16. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 15. aug
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
Filip - 1 time og 30 min.
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 15. aug
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 15. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 14. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn. 14. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius   Les mer  
Søn. 14. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Barnebursdag Susanne Fugleset
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre. 12. aug
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 12. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 12. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 11. aug
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Barnebursdag Elin Redalen
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 10. aug
08:00 - 16:00
kl 08:00 - 16:00
Nesbyen IL
Idrettshall  
  Les mer  
Tir. 9. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 8. aug
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 8. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 7. aug
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 5. aug
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 5. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 5. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 3. aug
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 2. aug
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 1. aug
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 1. aug
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 31. jul
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 29. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 29. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 29. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 27. jul
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 26. jul
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
ElineBeate Sandvik - 1 time
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 26. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 25. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 25. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 24. jul
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 22. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 22. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 22. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 20. jul
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 19. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 18. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 18. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 17. jul
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 15. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 15. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 15. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 14. jul
14:00 - 16:00
kl 14:00 - 16:00
Jannicke Eide-Fredriksen - 2 timer
Basis-/Turnrom  
Det er 3 barn på 9, 14 og 16 som vil hoppe.   Les mer  
Ons. 13. jul
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 13. jul
13:00 - 14:30
kl 13:00 - 14:30
Bjarte Lie - 1 time og 30 min.
Klatreveggen  
  Les mer  
Tir. 12. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 11. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 11. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 10. jul
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 8. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 8. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 8. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 6. jul
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 5. jul
14:00 - 14:30
kl 14:00 - 14:30
Filip Hozak - 30 min.
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 5. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 4. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 4. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 3. jul
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn. 3. jul
12:30 - 14:00
kl 12:30 - 14:00
Casper - 1 time og 30 min.
Klatreveggen  
2 barn 11 og 15 ønsker å klatre.   Les mer  
Fre. 1. jul
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 1. jul
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 1. jul
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 29. jun
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 28. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT
Speilsal  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tir. 28. jun
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 27. jun
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 27. jun
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 26. jun
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 24. jun
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 24. jun
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 24. jun
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 22. jun
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 22. jun
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 22. jun
08:30 - 09:30
kl 08:30 - 09:30
Ihuga PT