Basis-/Turnrom

Basis-/Turnrom

- Telefon: 99249129

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 25 Jan
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 25 Jan
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 25 Jan
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 26 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 26 Jan
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 26 Jan
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 27 Jan
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 27 Jan
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 27 Jan
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 28 Jan
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 28 Jan
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 28 Jan
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 29 Jan
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 1 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 1 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 1 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 2 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 2 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 2 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 3 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 3 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 3 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 4 Feb
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 4 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 4 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 5 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 8 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 8 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 8 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 9 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 9 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 9 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 10 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 10 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 11 Feb
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 11 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 11 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 12 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 15 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 15 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 15 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 16 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 16 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 16 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 17 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 17 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 17 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 18 Feb
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 18 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 18 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 19 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 22 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 22 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 22 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 23 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 23 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 23 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 24 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 24 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 24 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 25 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 25 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 25 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 26 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 1 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 1 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 1 Mar
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 2 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 2 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 2 Mar
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 3 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 3 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 4 Mar
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 4 Mar
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 4 Mar
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 5 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 8 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 8 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 8 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 8 Mar
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 9 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 9 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 9 Mar
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 10 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 10 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 10 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 11 Mar
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 11 Mar
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 12 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 15 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 15 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 15 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 15 Mar
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 16 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 16 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 16 Mar
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 17 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 17 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 17 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 18 Mar
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 18 Mar
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 18 Mar
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 19 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 22 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 22 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 22 Mar
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 23 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 23 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 23 Mar
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 24 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 24 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 24 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 25 Mar
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 25 Mar
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 25 Mar
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 26 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 29 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 29 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 29 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 29 Mar
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 30 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 30 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 30 Mar
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 31 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 31 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 31 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 1 Apr
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 1 Apr
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 1 Apr
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 2 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 5 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 5 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 5 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 5 Apr
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 6 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 6 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 6 Apr
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 7 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 7 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 8 Apr
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 8 Apr
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 8 Apr
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 9 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 12 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 12 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 12 Apr
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 13 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 13 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 13 Apr
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 14 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 14 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 14 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 15 Apr
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 16 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 19 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 19 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 19 Apr
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 20 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 20 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 20 Apr
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 21 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 21 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 22 Apr
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 23 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 26 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 26 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 26 Apr
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 27 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 27 Apr
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 27 Apr
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 28 Apr
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 30 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 13:00 - 16:00
Barnebursdag Barbro Rand-Fagerstrøm
$item.username  
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 10:00 - 15:00
Geilo NTG
$item.username  
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 6 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 08:30 - 10:30
Geilo NTG
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 14:00 - 16:30
Barnebursdag Idunn
$item.username  
  Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 08:30 - 10:30
Geilo NTG
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 12:00 - 13:00
Aage Lund - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 16:30 - 18:30
Barnebursdag Bodil
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 16:00 - 19:00
Barneburdag Inga Rackiene
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 14:30 - 16:00
Kamilla
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 13:00 - 14:00
Pontus
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Nils
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep 2020
kl 12:00 - 13:30
Jannicke
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep 2020
kl 12:30 - 15:00
Barnebursdag Laila Borgen
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 16:00 - 18:00
Barnebursdag Mette Hole
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 10:00 - 13:30
4H
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 17:00 - 20:00
Barnebursdag Hege Aronsen
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 08:30 - 10:30
Geilo NTG
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 09:00 - 11:00
NTG Geilo
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 09:00 - 11:00
NTG Geilo
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline