Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 2 Des
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Tor. 2 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball G2009
Tor. 2 Des
kl 17:00 - 20:00
Klubbklatring
Tor. 2 Des
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Tor. 2 Des
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Tor. 2 Des
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Tor. 2 Des
kl 18:30 - 19:30
Håndball Kalle
Tor. 2 Des
kl 18:45 - 20:30
Langrensgruppa
Tor. 2 Des
kl 19:00 - 20:30
Karate
Tor. 2 Des
kl 19:00 - 20:00
Fotball G2010
Tor. 2 Des
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Fre. 3 Des
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Fre. 3 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Fre. 3 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Fre. 3 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
Lør. 4 Des
kl 13:45 - 14:40
Håndballkamp
Jenter 14 årGol IL - Ramnes 2
Søn. 5 Des
kl 16:00 - 18:00
HFK akademiet
Søn. 5 Des
kl 18:00 - 20:00
Basket
1/3 Hall
Man. 6 Des
kl 09:00 - 10:30
UngInvest
Man. 6 Des
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Man. 6 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Man. 6 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Man. 6 Des
kl 15:00 - 16:00
E-Co
1/3
Man. 6 Des
kl 16:00 - 17:30
HFK Junior D
Man. 6 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Man. 6 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Man. 6 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
Man. 6 Des
kl 19:00 - 20:30
Karate
Man. 6 Des
kl 19:00 - 20:00
Fotball G2010
Man. 6 Des
kl 19:00 - 20:30
Alpint og Freeski
Man. 6 Des
kl 20:00 - 21:30
Fotball old boys
Tir. 7 Des
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Tir. 7 Des
kl 09:00 - 09:45
Gol Barnehage
Tir. 7 Des
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Tir. 7 Des
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
Tir. 7 Des
kl 15:00 - 16:00
Sterk og stødig
Tir. 7 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Tir. 7 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 9-11 ÅR
Tir. 7 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Tir. 7 Des
kl 18:30 - 20:00
Volleyball
1/3
Tir. 7 Des
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
Tir. 7 Des
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3 Hall
Tir. 7 Des
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Ons. 8 Des
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
Ons. 8 Des
kl 10:15 - 12:45
Gol Barnehage
Ons. 8 Des
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
Ons. 8 Des
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Ons. 8 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
Ons. 8 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Ons. 8 Des
kl 18:00 - 23:00
Styremøte & kontaktmøte Gol IL
Ons. 8 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 20:30
Basket
1/3 hall
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 20:30
Fotball G2011
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Ons. 8 Des
kl 19:00 - 20:30
Turn 8.klasse +
Ons. 8 Des
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
Tor. 9 Des
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Tor. 9 Des
kl 10:15 - 11:15
Gol Barnehage
Tor. 9 Des
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Tor. 9 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball G2009
Tor. 9 Des
kl 17:00 - 20:00
Klubbklatring
Tor. 9 Des
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Tor. 9 Des
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Tor. 9 Des
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Tor. 9 Des
kl 18:30 - 19:30
Håndball Kalle
Tor. 9 Des
kl 18:45 - 20:30
Langrensgruppa
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 20:30
Karate
Tor. 9 Des
kl 19:00 - 20:00
Fotball G2010
Tor. 9 Des
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Fre. 10 Des
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Fre. 10 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Fre. 10 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Fre. 10 Des
kl 15:00 - 17:30
Barnebursdag Anders Golberg Brenno
Fre. 10 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
Fre. 10 Des
kl 17:30 - 19:00
Ål Alpin
Lør. 11 Des
kl 09:00 - 15:00
Geilo IL
Lør. 11 Des
kl 17:00 - 18:15
Håndballkamp
4.divisjon kvinnerGol IL - Reistad 3
Søn. 12 Des
kl 12:00 - 20:00
Juleavslutning turn
Søn. 12 Des
kl 13:00 - 15:00
Barnebursdag Monica
Søn. 12 Des
kl 16:00 - 18:00
HFK akademiet
Søn. 12 Des
kl 18:00 - 20:00
Basket
1/3 Hall
Man. 13 Des
kl 09:00 - 10:30
UngInvest
Man. 13 Des
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Man. 13 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Man. 13 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Man. 13 Des
kl 15:00 - 16:00
E-Co
1/3
Man. 13 Des
kl 16:00 - 17:30
HFK Junior D
Man. 13 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Man. 13 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Man. 13 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
Man. 13 Des
kl 18:00 - 21:00
Lions
Man. 13 Des
kl 19:00 - 20:30
Alpint og Freeski
Man. 13 Des
kl 19:00 - 20:30
Karate
Man. 13 Des
kl 19:00 - 20:00
Fotball G2010
Man. 13 Des
kl 20:00 - 21:30
Fotball old boys
Tir. 14 Des
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Tir. 14 Des
kl 09:00 - 09:45
Gol Barnehage
Tir. 14 Des
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Tir. 14 Des
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
Tir. 14 Des
kl 15:00 - 16:00
Sterk og stødig
Tir. 14 Des
kl 16:00 - 18:00
Visit Gol
Tir. 14 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Tir. 14 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 9-11 ÅR
Tir. 14 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Tir. 14 Des
kl 18:30 - 20:00
Volleyball
1/3
Tir. 14 Des
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
Tir. 14 Des
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3 Hall
Tir. 14 Des
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Ons. 15 Des
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
Ons. 15 Des
kl 10:15 - 12:45
Gol Barnehage
Ons. 15 Des
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
Ons. 15 Des
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Ons. 15 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
Ons. 15 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Ons. 15 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 20:30
Basket
1/3 hall
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 20:30
Fotball G2011
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Ons. 15 Des
kl 19:00 - 20:30
Turn 8.klasse +
Ons. 15 Des
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
Tor. 16 Des
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Tor. 16 Des
kl 10:15 - 11:15
Gol Barnehage
Tor. 16 Des
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Tor. 16 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball G2009
Tor. 16 Des
kl 17:00 - 20:00
Klubbklatring
Tor. 16 Des
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Tor. 16 Des
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Tor. 16 Des
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Tor. 16 Des
kl 18:30 - 19:30
Håndball Kalle
Tor. 16 Des
kl 18:45 - 20:30
Langrensgruppa
Tor. 16 Des
kl 19:00 - 20:30
Karate
Tor. 16 Des
kl 19:00 - 20:00
Fotball G2010
Tor. 16 Des
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Fre. 17 Des
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Fre. 17 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Fre. 17 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Fre. 17 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
Lør. 18 Des
kl 15:00 - 18:00
Barnebursdag Tove Bråten
Søn. 19 Des
kl 16:00 - 18:00
HFK akademiet
Søn. 19 Des
kl 18:00 - 20:00
Basket
1/3 Hall
Man. 20 Des
kl 09:00 - 10:30
UngInvest
Man. 20 Des
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Man. 20 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Man. 20 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Man. 20 Des
kl 15:00 - 16:00
E-Co
1/3
Man. 20 Des
kl 16:00 - 17:30
HFK Junior D
Man. 20 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Man. 20 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Man. 20 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
Man. 20 Des
kl 19:00 - 20:30
Karate
Man. 20 Des
kl 19:00 - 20:00
Fotball G2010
Man. 20 Des
kl 19:00 - 20:30
Alpint og Freeski
Man. 20 Des
kl 20:00 - 21:30
Fotball old boys
Tir. 21 Des
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Tir. 21 Des
kl 09:00 - 09:45
Gol Barnehage
Tir. 21 Des
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Tir. 21 Des
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
Tir. 21 Des
kl 15:00 - 16:00
Sterk og stødig
Tir. 21 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Tir. 21 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 9-11 ÅR
Tir. 21 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Tir. 21 Des
kl 18:30 - 20:00
Volleyball
1/3
Tir. 21 Des
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
Tir. 21 Des
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3 Hall
Tir. 21 Des
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Ons. 22 Des
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
Ons. 22 Des
kl 10:15 - 12:45
Gol Barnehage
Ons. 22 Des
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
Ons. 22 Des
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Ons. 22 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
Ons. 22 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Ons. 22 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 20:30
Basket
1/3 hall
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 20:30
Fotball G2011
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Ons. 22 Des
kl 19:00 - 20:30
Turn 8.klasse +
Ons. 22 Des
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
Tor. 23 Des
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Tor. 23 Des
kl 10:15 - 11:15
Gol Barnehage
Tor. 23 Des
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Tor. 23 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball G2009
Tor. 23 Des
kl 17:00 - 20:00
Klubbklatring
Tor. 23 Des
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Tor. 23 Des
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Tor. 23 Des
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Tor. 23 Des
kl 18:30 - 19:30
Håndball Kalle
Tor. 23 Des
kl 18:45 - 20:30
Langrensgruppa
Tor. 23 Des
kl 19:00 - 20:30
Karate
Tor. 23 Des
kl 19:00 - 20:00
Fotball G2010
Tor. 23 Des
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Fre. 24 Des
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Fre. 24 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Fre. 24 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Fre. 24 Des
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
Søn. 26 Des
kl 16:00 - 18:00
HFK akademiet
Søn. 26 Des
kl 18:00 - 20:00
Basket
1/3 Hall
Man. 27 Des
kl 09:00 - 10:30
UngInvest
Man. 27 Des
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Man. 27 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Man. 27 Des
kl 13:00 - 14:00
Friskliv -
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir. 31 Aug
kl 17:00 - 18:30
YOGA - Linda Granlund
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 09:00 - 09:45
Gol Barnehage
  Les mer  
Tir. 31 Aug
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 19:00 - 20:30
Alpint og Freeski
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 19:00 - 20:30
Karate
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 18:00 - 21:00
Kontaktmøte
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 15:00 - 16:00
E-Co
1/3   Les mer  
Man. 30 Aug
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 12:00 - 13:15
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man. 30 Aug
kl 10:00 - 13:00
Test av gulvet
  Les mer  
Man. 30 Aug
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
  Les mer  
Søn. 29 Aug
kl 12:00 - 16:00
Barnebursdag Heidi Åmellem Ringstad
  Les mer  
Lør. 28 Aug
kl 08:00 - 21:00
Jentecamp
  Les mer  
Fre. 27 Aug
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 27 Aug
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 10:15 - 11:15
Gol Barnehage
  Les mer  
Tor. 26 Aug
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 10:15 - 12:45
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons. 25 Aug
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3 Hall   Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 17:00 - 18:30
YOGA - Linda Granlund
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 09:00 - 09:45
Gol Barnehage
  Les mer  
Tir. 24 Aug
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 19:00 - 20:30
Alpint og Freeski
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 15:00 - 16:00
E-Co
1/3   Les mer  
Man. 23 Aug
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 23 Aug
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
  Les mer  
Søn. 22 Aug
kl 14:00 - 17:00
Barnebursdag Heidi Thune Sandaker
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Langrenn
  Les mer  
Tir. 17 Aug
kl 08:00 - 16:00
Fotballskole
  Les mer  
Man. 16 Aug
kl 08:00 - 16:00
Fotballskole
  Les mer  
Lør. 14 Aug
kl 13:00 - 15:00
Barnebursdag Elin Redalen
  Les mer  
Ons. 4 Aug
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 28 Jul
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Tir. 27 Jul
kl 17:30 - 19:00
Patrick Jørgensen - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir. 27 Jul
kl 16:00 - 17:30
Alexander Jørgensen - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Tir. 27 Jul
kl 15:30 - 17:00
Øyvind Brattegard - 1 time og 30 min.
2 stk som skal inn.   Les mer  
Fre. 23 Jul
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 22 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor. 22 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons. 21 Jul
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 21 Jul
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 21 Jul
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 20 Jul
kl 10:30 - 12:30
Jan William Jensen - 2 timer
Buldring   Les mer  
Man. 19 Jul
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 19 Jul
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Fre. 16 Jul
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 16 Jul
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 16 Jul
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre. 16 Jul
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 15 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor. 15 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons. 14 Jul
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 13 Jul
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man. 12 Jul
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Fre. 9 Jul
kl 14:00 - 17:00
Christer Honoré-Livermore - 3 timer
  Les mer  
Fre. 9 Jul
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 9 Jul
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 9 Jul
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 9 Jul
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre. 9 Jul
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 8 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor. 8 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons. 7 Jul
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 6 Jul
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man. 5 Jul
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Fre. 2 Jul
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 2 Jul
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 2 Jul
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 2 Jul
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre. 2 Jul
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tor. 1 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 19:30 - 21:00
Geilo IL Freeski
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Ons. 30 Jun
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tir. 29 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Man. 28 Jun
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Lør. 26 Jun
kl 14:00 - 17:00
Barnebursdag Sol
  Les mer  
Lør. 26 Jun
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Fre. 25 Jun
kl 15:00 - 16:00
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Fre. 25 Jun
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 25 Jun
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 25 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 25 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre. 25 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 24 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor. 24 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 19:30 - 21:00
Geilo IL Freeski
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons. 23 Jun
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir. 22 Jun
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 22 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 21 Jun
kl 16:00 - 17:00
Keepertrening HFK
  Les mer  
Man. 21 Jun
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man. 21 Jun
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 21 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 21 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man. 21 Jun
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Man. 21 Jun
kl 09:00 - 12:00
Gol Kommune Eiendomsavdelinga
  Les mer  
Fre. 18 Jun
kl 17:00 - 19:00
Barnebursdag Jon Augenset
  Les mer  
Fre. 18 Jun
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 18 Jun
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 18 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 18 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre. 18 Jun
kl 09:00 - 14:00
Gol Kommune Eiendomsavdelinga
  Les mer  
Fre. 18 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 18:00 - 20:00
Styremøte svømmegruppa
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor. 17 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 19:30 - 21:00
Geilo IL Freeski
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons. 16 Jun
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir. 15 Jun
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 15 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Gol IL
Møterommet GIA
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 16:00 - 17:00
Keepertrening HFK
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man. 14 Jun
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Fre. 11 Jun
kl 17:30 - 19:00
Geilo IL snowboard
  Les mer  
Fre. 11 Jun
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 11 Jun
kl 13:00 - 14:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 11 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 11 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre. 11 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor. 10 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 19:30 - 21:00
Geilo IL Freeski
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 14:15 - 17:30
Dans Kulturskolen
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 13:00 - 14:30
Friskliv
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons. 9 Jun
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir. 8 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man. 7 Jun
kl 16:00 - 17:00
Keepertrening HFK
  Les mer  
Man. 7 Jun
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man. 7 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man. 7 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man. 7 Jun
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Lør. 5 Jun
kl 11:00 - 16:00
KURS trampet&tumbling
  Les mer  
Fre. 4 Jun
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 4 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre. 4 Jun
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre. 4 Jun
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor. 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tor. 3 Jun
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
  Les mer  
Tor. 3 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline