Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 13 Aug
kl 15:00 - 17:00
Barnebursdag Elin Redalen
Lør 28 Aug
kl 08:00 - 21:00
Jentecamp
Lør 4 Sep
kl 07:30 - 18:30
Konfirmasjon Morten Lien
Tir 7 Sep
kl 13:30 - 15:30
Friskliv søvnkurs
Lør 11 Sep
kl 08:00 - 18:00
Pers Cup
Tir 14 Sep
kl 13:30 - 15:30
Friskliv søvnkurs
Tir 21 Sep
kl 13:30 - 15:30
Friskliv søvnkurs
Tir 28 Sep
kl 13:30 - 15:30
Friskliv søvnkurs
Lør 8 Jan 2022
kl 08:00 - 18:00
Perscup
Lør 10 Sep 2022
kl 08:00 - 18:00
Perscup
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 9 Mar
kl 20:00 - 21:30
Årlig møte svømmegruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3   Les mer  
Tir 2 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 15:30 - 18:00
Marthe Hansen - 2 timer og 30 min.
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 09:00 - 15:00
Kulturavdelinga
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
1/3 bane   Les mer  
Man 1 Mar
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 16:00 - 17:00
Keepertrening HFK
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 09:00 - 15:00
Kulturavdelinga
  Les mer  
Søn 28 Feb
kl 18:00 - 20:00
Basketball
1/3   Les mer  
Fre 26 Feb
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 15:00 - 16:00
Kari Beate Turhus
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte langrennsgruppa
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 12:30 - 13:30
Internmøte fakturering
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 08:15 - 09:15
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tir 23 Feb
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3   Les mer  
Tir 23 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
1/3 bane   Les mer  
Man 22 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 16:00 - 17:00
Keepertrening HFK
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 08:15 - 09:15
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Søn 21 Feb
kl 18:00 - 20:00
Basketball
1/3   Les mer  
Søn 21 Feb
kl 12:00 - 16:00
Barnebursdag Emina Mrsic
  Les mer  
Lør 20 Feb
kl 11:00 - 13:00
Monica Tveito
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 15:00 - 18:00
Barnebursdag Unn Randi
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 14:00 - 16:00
Kurs Røykeslutt
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 08:15 - 09:15
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tir 16 Feb
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3   Les mer  
Tir 16 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte håndballgruppa
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
1/3 bane   Les mer  
Man 15 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte alpin/freeski
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 16:00 - 17:00
Keepertrening HFK
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 15:15 - 16:30
Friskliv
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 15:00 - 16:00
E-Co
1/3 bane   Les mer  
Man 15 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 08:15 - 09:15
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Søn 14 Feb
kl 18:00 - 20:00
Basketball
1/3   Les mer  
Fre 12 Feb
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte turngruppa
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 14:00 - 16:00
Kurs Røykeslutt
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 08:15 - 09:15
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tir 9 Feb
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
1/3 bane   Les mer  
Tir 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
1/3   Les mer  
Tir 9 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte klatregruppa
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
1/3 bane   Les mer  
Man 8 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 16:00 - 17:00
Keepertrening HFK
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 15:00 - 16:00
E-Co
1/3 bane   Les mer  
Man 8 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 08:15 - 09:15
Ihuga PT-time
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline