Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor. 29. sep
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 29. sep
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 29. sep
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 29. sep
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Tor. 29. sep
19:00 - 20:00
HAFO SKOLEN
Møte-/Selskapslokale  
Tor. 29. sep
20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
Fre. 30. sep
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 30. sep
08:15 - 09:45
Ihuga PT
Speilsal  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Fre. 30. sep
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Fre. 30. sep
14:00 - 15:00
Barnebursdag Breig
Møte-/Selskapslokale  
Fre. 30. sep
14:30 - 16:30
Barnebursdag Breig
Basis-/Turnrom  
Fre. 30. sep
16:30 - 19:00
Barnebursdag
Møte-/Selskapslokale  
Emilia Duchnowska
Fre. 30. sep
17:00 - 19:00
Barnebursdag
Basis-/Turnrom  
Emilia Duchnowska
Fre. 30. sep
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Lør. 1. okt
11:00 - 13:30
Barnebursdag
Møte-/Selskapslokale  
Julia Kashpurenko
Lør. 1. okt
11:00 - 13:30
Barnebursdag Julie
Basis-/Turnrom  
Søn. 2. okt
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Man. 3. okt
10:00 - 14:00
HFK AKTIVITETSDAG
Basis-/Turnrom  
Man. 3. okt
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Man. 3. okt
16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 3. okt
17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Man. 3. okt
17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 3. okt
18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 3. okt
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Man. 3. okt
19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 3. okt
20:00 - 21:30
Fotball Senior Bjåland
Håndballhall  
Tir. 4. okt
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Tir. 4. okt
08:30 - 10:00
NTG Geilo
Basis-/Turnrom  
Tir. 4. okt
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tir. 4. okt
14:30 - 15:30
Nav Hallingdal - 1 time
Goliat Gym  
Tir. 4. okt
17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 4. okt
17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
Tir. 4. okt
18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 4. okt
19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 4. okt
19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
Tir. 4. okt
20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Ons. 5. okt
08:30 - 15:30
HAFO SKOLEN
Håndballhall  
Ons. 5. okt
09:00 - 15:00
HAFO SKOLEN
Basis-/Turnrom  
Ons. 5. okt
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 5. okt
13:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 5. okt
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 5. okt
15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik
Ons. 5. okt
17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 5. okt
18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 5. okt
18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Ons. 5. okt
19:00 - 21:00
8 klasse +
Basis-/Turnrom  
Ons. 5. okt
19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Tor. 6. okt
08:30 - 15:30
HAFO SKOLEN
Håndballhall  
Tor. 6. okt
08:30 - 10:00
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Tor. 6. okt
10:00 - 15:00
HAFO SKOLEN
Basis-/Turnrom  
Tor. 6. okt
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tor. 6. okt
15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tor. 6. okt
17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 6. okt
17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
Tor. 6. okt
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 6. okt
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 6. okt
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 6. okt
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Tor. 6. okt
20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
Fre. 7. okt
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 7. okt
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Fre. 7. okt
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Lør. 8. okt
10:30 - 13:30
Geilo IL Snowboard gruppe
Basis-/Turnrom  
Torill Eriksen Stavanes avtalt kr 2000
Søn. 9. okt
13:30 - 16:00
Freeski Geilo
Basis-/Turnrom  
Søn. 9. okt
15:00 - 17:00
Barnebursdag Bjørnsen
Basis-/Turnrom  
Søn. 9. okt
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Man. 10. okt
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Man. 10. okt
12:30 - 14:30
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Man. 10. okt
16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 10. okt
17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Man. 10. okt
17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 10. okt
18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 10. okt
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Man. 10. okt
19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 10. okt
20:00 - 21:30
Fotball Senior Bjåland
Håndballhall  
Tir. 11. okt
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Tir. 11. okt
08:30 - 10:30
NTG Geilo
Basis-/Turnrom  
Tir. 11. okt
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tir. 11. okt
14:30 - 15:30
Nav Hallingdal - 1 time
Goliat Gym  
Tir. 11. okt
16:00 - 21:00
Håndballgruppa
Møte-/Selskapslokale  
Tir. 11. okt
17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 11. okt
17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
Tir. 11. okt
18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 11. okt
19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 11. okt
19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
Tir. 11. okt
20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tir. 11. okt
20:30 - 22:00
Fotball senior Norhaug
Håndballhall  
Ons. 12. okt
09:00 - 10:30
Tobakksfri Friskliv
Møte-/Selskapslokale  
Ons. 12. okt
09:00 - 10:30
Tobakksfri Friskliv
Idrettshall  
Ons. 12. okt
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 12. okt
13:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 12. okt
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 12. okt
15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik
Ons. 12. okt
17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 12. okt
18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 12. okt
18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Ons. 12. okt
18:30 - 20:30
Gol og Hemsedal Røde kors
Møte-/Selskapslokale  
Fellesmøte Hallingdal
Ons. 12. okt
19:00 - 21:00
8 klasse +
Basis-/Turnrom  
Ons. 12. okt
19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Tor. 13. okt
08:30 - 10:00
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Tor. 13. okt
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tor. 13. okt
15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tor. 13. okt
17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 13. okt
17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
Tor. 13. okt
17:30 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall  
Tor. 13. okt
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 13. okt
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 13. okt
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 13. okt
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Tor. 13. okt
20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
Fre. 14. okt
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 14. okt
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Fre. 14. okt
12:00 - 13:30
Tobakksfri Friskliv
Møte-/Selskapslokale  
Fre. 14. okt
12:00 - 13:30
Tobakksfri Friskliv
Idrettshall  
Fre. 14. okt
17:00 - 20:00
Barnebursdag Rackiene
Basis-/Turnrom  
Fre. 14. okt
17:00 - 20:00
Barnebursdag Rackiene
Møte-/Selskapslokale  
Fre. 14. okt
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Lør. 15. okt
15:00 - 17:00
Barnebursdag
Basis-/Turnrom  
Ved Terje Bjørnsen
Søn. 16. okt
15:00 - 17:00
Barnebursdag
Basis-/Turnrom  
Søn. 16. okt
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Man. 17. okt
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Man. 17. okt
12:30 - 14:30
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Man. 17. okt
16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 17. okt
17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Man. 17. okt
17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 17. okt
18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 17. okt
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Man. 17. okt
19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 17. okt
20:00 - 21:30
Fotball Senior Bjåland
Håndballhall  
Tir. 18. okt
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Tir. 18. okt
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tir. 18. okt
14:30 - 15:30
Nav Hallingdal - 1 time
Goliat Gym  
Tir. 18. okt
17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 18. okt
17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
Tir. 18. okt
18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 18. okt
19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 18. okt
19:00 - 22:00
Styremøte Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
Tir. 18. okt
19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
Tir. 18. okt
20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tir. 18. okt
20:30 - 22:00
Fotball senior Norhaug
Håndballhall  
Ons. 19. okt
09:00 - 10:30
Tobakksfri Friskliv
Møte-/Selskapslokale  
Ons. 19. okt
09:00 - 10:30
Tobakksfri Friskliv
Idrettshall  
Ons. 19. okt
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 19. okt
12:00 - 14:00
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Nina Merete
Ons. 19. okt
13:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 19. okt
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 19. okt
14:30 - 16:00
Fysio Ergo Friskliv
Møte-/Selskapslokale  
Ons. 19. okt
15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik
Ons. 19. okt
17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 19. okt
18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 19. okt
18:00 - 19:30
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Ons. 19. okt
19:00 - 21:00
8 klasse +
Basis-/Turnrom  
Ons. 19. okt
19:30 - 21:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Tor. 20. okt
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tor. 20. okt
15:30 - 17:00
Jiu Jitsu og Judo
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tor. 20. okt
17:00 - 18:00
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 20. okt
17:00 - 18:30
Klatregruppa born
Klatreveggen  
Tor. 20. okt
17:30 - 18:00
Håndballskolen
Håndballhall  
Tor. 20. okt
18:00 - 18:45
Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor. 20. okt
18:30 - 21:00
Klatregruppe vaksne
Klatreveggen  
Tor. 20. okt
18:30 - 20:00
Handball G-10-12
Håndballhall  
Tor. 20. okt
18:45 - 21:00
Alpin/Freeski
Basis-/Turnrom  
Tor. 20. okt
20:00 - 21:30
Trening håndball damer
Håndballhall  
Fre. 21. okt
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Fre. 21. okt
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Fre. 21. okt
12:00 - 13:30
Tobakksfri Friskliv
Møte-/Selskapslokale  
Fre. 21. okt
12:00 - 13:30
Tobakksfri Friskliv
Idrettshall  
Fre. 21. okt
17:00 - 19:00
Håndball åpen trening
Håndballhall  
Søn. 23. okt
13:30 - 16:00
Freeski Geilo
Basis-/Turnrom  
bestilt ved Valerie
Søn. 23. okt
16:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
Søn. 23. okt
18:00 - 20:00
Basket ved Vaidas
Håndballhall  
Bestiller Vaidas Grigalevičius
Man. 24. okt
10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
Man. 24. okt
12:30 - 14:30
Hallingdal FS
Basis-/Turnrom  
Man. 24. okt
16:30 - 17:30
1 klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 24. okt
17:30 - 19:00
Håndball J/G 07,08,09
Håndballhall  
Man. 24. okt
17:30 - 18:30
2 Klasse
Basis-/Turnrom  
Man. 24. okt
18:30 - 19:30
Rekrutt og aspirant
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 24. okt
19:00 - 20:30
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Man. 24. okt
19:30 - 21:00
Junior og senior
Basis-/Turnrom  
Tropsgymnastikk
Man. 24. okt
20:00 - 21:30
Fotball Senior Bjåland
Håndballhall  
Tir. 25. okt
08:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Tir. 25. okt
11:00 - 13:30
Kom i gang gruppe
Speilsal  
Friskliv
Tir. 25. okt
12:00 - 14:00
Evalueringsmøte
Møte-/Selskapslokale  
Friskliv
Tir. 25. okt
14:30 - 15:30
Nav Hallingdal - 1 time
Goliat Gym  
Tir. 25. okt
17:00 - 18:00
4 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 25. okt
17:30 - 19:00
Handball G. 10-12
Håndballhall  
Tir. 25. okt
18:00 - 19:00
3 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 25. okt
19:00 - 20:00
5 klasse
Basis-/Turnrom  
Tir. 25. okt
19:00 - 20:30
Trening Håndball damer
Håndballhall  
Tir. 25. okt
20:00 - 21:30
Jiu Jitsu og Judo ungdom og voksne
Basis-/Turnrom  
Ansvarlig Peter Ward
Tir. 25. okt
20:30 - 22:00
Fotball senior Norhaug
Håndballhall  
Ons. 26. okt
09:00 - 10:30
Tobakksfri Friskliv
Møte-/Selskapslokale  
Ons. 26. okt
09:00 - 10:30
Tobakksfri Friskliv
Idrettshall  
Ons. 26. okt
10:00 - 11:00
Makalaus
Goliat Gym  
Ons. 26. okt
13:00 - 13:30
Barseltrening
Speilsal  
Ons. 26. okt
14:00 - 17:30
Dans Kulturskolen
Speilsal  
Ons. 26. okt
14:30 - 16:00
Fysio Ergo Friskliv
Møte-/Selskapslokale  
Ons. 26. okt
15:00 - 16:00
Hafslund BI Gol
Håndballhall  
Bestilt ved Alf Erik
Ons. 26. okt
17:00 - 18:00
6 klasse
Basis-/Turnrom  
Ons. 26. okt
18:00 - 19:00
7 klasse
Basis-/Turnrom  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 27. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 27. apr
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 27. apr
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 27. apr
09:30 - 10:30
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 27. apr
08:30 - 09:45
kl 08:30 - 09:45
Gol fysioterapi
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 26. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 26. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
4H Volleyball
Håndballhall  
1/3 hall   Les mer  
Tir. 26. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 26. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Tir. 26. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 26. apr
18:00 - 22:00
kl 18:00 - 22:00
Gol Idrettsråd
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir. 26. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball 9-11 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 26. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 26. apr
14:30 - 15:30
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Tir. 26. apr
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 26. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 25. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man. 25. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 25. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 25. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 25. apr
17:30 - 19:30
kl 17:30 - 19:30
Møte fotballgruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Man. 25. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 25. apr
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Idrettshall  
1/3   Les mer  
Man. 25. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Man. 25. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 25. apr
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man. 25. apr
10:00 - 11:30
kl 10:00 - 11:30
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man. 25. apr
08:15 - 09:15
kl 08:15 - 09:15
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Søn. 24. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Søn. 24. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn. 24. apr
13:00 - 16:00
kl 13:00 - 16:00
Barnebursdag Marthe Høegh Skagen
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Lør. 23. apr
12:00 - 15:00
kl 12:00 - 15:00
Barnebursdag Aasha Katrine Bergman
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Lør. 23. apr
11:00 - 14:30
kl 11:00 - 14:30
Håndballkamp
Håndballhall  
  Les mer  
Fre. 22. apr
16:30 - 19:30
kl 16:30 - 19:30
Barnebursdag Sławomir Nawracaj
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre. 22. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 22. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 22. apr
10:30 - 12:30
kl 10:30 - 12:30
Cainan Sletten - 2 timer
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 22. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 21. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 21. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 21. apr
18:00 - 18:45
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 21. apr
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 21. apr
17:00 - 17:45
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 21. apr
15:30 - 17:00
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 21. apr
13:45 - 15:45
kl 13:45 - 15:45
Røykesluttkurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor. 21. apr
13:00 - 15:00
kl 13:00 - 15:00
Cainan Sletten - 2 timer
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 21. apr
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 21. apr
08:30 - 09:30
kl 08:30 - 09:30
Fysio- og ergoterapitjenesten
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 20. apr
20:00 - 22:00
kl 20:00 - 22:00
Møte håndball
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons. 20. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turn 8.klasse +
Idrettshall  
  Les mer  
Ons. 20. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 20. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 20. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 20. apr
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 20. apr
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 20. apr
09:30 - 10:30
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 20. apr
08:30 - 09:45
kl 08:30 - 09:45
Gol fysioterapi
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 19. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 19. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
4H Volleyball
Håndballhall  
1/3 hall   Les mer  
Tir. 19. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 19. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Tir. 19. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 19. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball 9-11 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 19. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 19. apr
14:30 - 15:30
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Tir. 19. apr
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 19. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 18. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man. 18. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 18. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 18. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 18. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 18. apr
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Idrettshall  
1/3   Les mer  
Man. 18. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Man. 18. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 18. apr
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 17. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn. 17. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Fre. 15. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 15. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 15. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 14. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 14. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 14. apr
18:00 - 18:45
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 14. apr
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 14. apr
17:00 - 17:45
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 14. apr
15:30 - 17:00
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 14. apr
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 14. apr
08:30 - 09:30
kl 08:30 - 09:30
Fysio- og ergoterapitjenesten
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 13. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turn 8.klasse +
Idrettshall  
  Les mer  
Ons. 13. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 13. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 13. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 13. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 13. apr
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 13. apr
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 13. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Håvard Myklebust - 1 time
Klatreveggen  
  Les mer  
Ons. 13. apr
09:30 - 10:30
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 13. apr
08:30 - 09:45
kl 08:30 - 09:45
Gol fysioterapi
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 12. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 12. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
4H Volleyball
Håndballhall  
1/3 hall   Les mer  
Tir. 12. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 12. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Tir. 12. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 12. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball 9-11 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 12. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 12. apr
14:30 - 15:30
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Tir. 12. apr
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 12. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 11. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man. 11. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 11. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 11. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 11. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 11. apr
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Idrettshall  
1/3   Les mer  
Man. 11. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Man. 11. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 11. apr
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 10. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn. 10. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Søn. 10. apr
12:00 - 15:00
kl 12:00 - 15:00
Barnebursdag Marius Jonsen
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Lør. 9. apr
12:00 - 15:00
kl 12:00 - 15:00
Barnebursdag Rita Haug
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre. 8. apr
16:00 - 19:00
kl 16:00 - 19:00
Barnebursdag Mari Angelica Andresen
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre. 8. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 8. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 8. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 7. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 7. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 7. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Møte turngruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor. 7. apr
18:00 - 18:45
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 7. apr
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 7. apr
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Klubbklatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor. 7. apr
17:00 - 17:45
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 7. apr
15:30 - 17:00
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 7. apr
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 7. apr
09:00 - 16:30
kl 09:00 - 16:30
Førstehjelpskurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor. 7. apr
08:30 - 09:30
kl 08:30 - 09:30
Fysio- og ergoterapitjenesten
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 6. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turn 8.klasse +
Idrettshall  
  Les mer  
Ons. 6. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Basket
Håndballhall  
1/3 hall   Les mer  
Ons. 6. apr
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 6. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 6. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Ons. 6. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 6. apr
14:00 - 17:30
kl 14:00 - 17:30
Dans Kulturskulen
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 6. apr
13:30 - 15:30
kl 13:30 - 15:30
Møte Friskliv/fysio
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons. 6. apr
12:00 - 13:30
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 6. apr
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Ons. 6. apr
09:30 - 10:30
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Puls
Speilsal  
  Les mer  
Ons. 6. apr
08:30 - 09:45
kl 08:30 - 09:45
Gol fysioterapi
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir. 5. apr
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 5. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Tir. 5. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 5. apr
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
4H Volleyball
Håndballhall  
1/3 hall   Les mer  
Tir. 5. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 5. apr
18:00 - 19:30
kl 18:00 - 19:30
Møte turngruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir. 5. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball 9-11 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tir. 5. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir. 5. apr
14:30 - 15:30
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Tir. 5. apr
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Tir. 5. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 4. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man. 4. apr
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 4. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 4. apr
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man. 4. apr
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Man. 4. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Møte turngruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Man. 4. apr
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man. 4. apr
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Klatring GULLREKKA
Klatreveggen  
  Les mer  
Man. 4. apr
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Idrettshall  
1/3   Les mer  
Man. 4. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Man. 4. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Man. 4. apr
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man. 4. apr
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn. 3. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn. 3. apr
18:00 - 20:00
kl 18:00 - 20:00
Basket
Håndballhall  
1/3 Hall   Les mer  
Søn. 3. apr
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Håndballkamp
Håndballhall  
  Les mer  
Søn. 3. apr
11:00 - 15:00
kl 11:00 - 15:00
Barnebursdag Tove Hoftun
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Lør. 2. apr
16:30 - 19:30
kl 16:30 - 19:30
Barnebursdag John-Andre
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Lør. 2. apr
12:00 - 16:00
kl 12:00 - 16:00
Barnebursdag Kristina Nielsen
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre. 1. apr
16:30 - 19:30
kl 16:30 - 19:30
Barnebursdag Linda Lågrinmn
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre. 1. apr
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
Speilsal  
  Les mer  
Fre. 1. apr
11:30 - 13:00
kl 11:30 - 13:00
Friskliv - kom i gang
Goliat Gym  
  Les mer  
Fre. 1. apr
10:30 - 12:30
kl 10:30 - 12:30
Valdres FHS
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre. 1. apr
08:00 - 12:00
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor. 31. mar
20:00 - 21:30
kl 20:00 - 21:30
Håndball Dame/Junior
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 31. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 31. mar
18:00 - 18:45
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 31. mar
17:30 - 18:30
kl 17:30 - 18:30
Håndball 6-8 ÅR
Håndballhall  
  Les mer  
Tor. 31. mar
17:00 - 17:45
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 31. mar
17:00 - 20:00
kl 17:00 - 20:00
Klubbklatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor. 31. mar
15:30 - 17:00
kl 15:30 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor. 31. mar
15:30 - 16:30
kl 15:30 - 16:30
Ihuga PT
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tor. 31. mar
10:00 - 10:30
kl 10:00 - 10:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor. 31. mar
08:30 - 09:30
kl 08:30 - 09:30
Fysio- og ergoterapitjenesten
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons. 30. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Turn 8.klasse +
Idrettshall  
  Les mer  
Ons. 30. mar
19:00 - 21:00
kl 19:00 - 21:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 30. mar
19:00 - 20:30
kl 19:00 - 20:30
Basket
Håndballhall  
1/3 hall   Les mer  
Ons. 30. mar
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons. 30. mar
17:30 - 19:00
kl 17:30 - 19:00
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer