Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Søn 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Man 25 Jan
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 25 Jan
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 25 Jan
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 25 Jan
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 25 Jan
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 25 Jan
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 25 Jan
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 25 Jan
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 25 Jan
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 25 Jan
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 26 Jan
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 26 Jan
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 26 Jan
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 26 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 26 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 26 Jan
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tir 26 Jan
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 26 Jan
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tir 26 Jan
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 26 Jan
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 26 Jan
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 27 Jan
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 27 Jan
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 27 Jan
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 27 Jan
kl 13:30 - 14:30
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons 27 Jan
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 27 Jan
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 27 Jan
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Ons 27 Jan
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 27 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 27 Jan
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 27 Jan
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Tor 28 Jan
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Tor 28 Jan
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Tor 28 Jan
kl 14:00 - 16:00
Kurs Røykeslutt
 
Tor 28 Jan
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Tor 28 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Tor 28 Jan
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Tor 28 Jan
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Tor 28 Jan
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Tor 28 Jan
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Tor 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fre 29 Jan
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fre 29 Jan
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fre 29 Jan
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 29 Jan
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 29 Jan
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
 
Søn 31 Jan
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Man 1 Feb
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 1 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 1 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 1 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 1 Feb
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man 1 Feb
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 1 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 1 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 1 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 1 Feb
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 2 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
 
Tir 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 2 Feb
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 2 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 2 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 2 Feb
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tir 2 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 2 Feb
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tir 2 Feb
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 2 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 2 Feb
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 3 Feb
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 3 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 3 Feb
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 3 Feb
kl 13:30 - 14:30
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons 3 Feb
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 3 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 3 Feb
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Ons 3 Feb
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 3 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 3 Feb
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 3 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 3 Feb
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Tor 4 Feb
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Tor 4 Feb
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Tor 4 Feb
kl 14:00 - 16:00
Kurs Røykeslutt
 
Tor 4 Feb
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Tor 4 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Tor 4 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Tor 4 Feb
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Tor 4 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Tor 4 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Tor 4 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fre 5 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fre 5 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fre 5 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 5 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 5 Feb
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
 
Søn 7 Feb
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Man 8 Feb
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 8 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 8 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 8 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 8 Feb
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man 8 Feb
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 8 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 8 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 8 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 8 Feb
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 9 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 9 Feb
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 9 Feb
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 9 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 9 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 9 Feb
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tir 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte klatregruppa
 
Tir 9 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tir 9 Feb
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 9 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 9 Feb
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 10 Feb
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 10 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 10 Feb
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
 
Ons 10 Feb
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 10 Feb
kl 13:30 - 14:30
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons 10 Feb
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Ons 10 Feb
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 10 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 10 Feb
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 10 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 10 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 10 Feb
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Tor 11 Feb
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Tor 11 Feb
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Tor 11 Feb
kl 14:00 - 16:00
Kurs Røykeslutt
 
Tor 11 Feb
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Tor 11 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Tor 11 Feb
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Tor 11 Feb
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Tor 11 Feb
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Tor 11 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Tor 11 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte turngruppa
 
Tor 11 Feb
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fre 12 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fre 12 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fre 12 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 12 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 12 Feb
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
 
Søn 14 Feb
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Man 15 Feb
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 15 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 15 Feb
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 15 Feb
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 15 Feb
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man 15 Feb
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 15 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 15 Feb
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 15 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte alpin/freeski
 
Man 15 Feb
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 15 Feb
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 16 Feb
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 16 Feb
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 16 Feb
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 16 Feb
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 16 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 16 Feb
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tir 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte håndballgruppa
 
Tir 16 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 16 Feb
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 16 Feb
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 16 Feb
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 17 Feb
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 17 Feb
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 17 Feb
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
 
Ons 17 Feb
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 17 Feb
kl 13:30 - 14:30
Ihuga PT-time
  Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons 17 Feb
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 17 Feb
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Ons 17 Feb
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 17 Feb
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 17 Feb
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 17 Feb
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 17 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 17 Feb
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 17 Feb
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Tor 18 Feb
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 28 Okt 2020
kl 16:00 - 17:30
Ål G13
Idrettshall  
  Les mer  
Tir 13 Okt 2020
kl 08:00 - 16:00
Kurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Man 12 Okt 2020
kl 08:00 - 16:00
Kurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
$item.username   Gol Idrettsarena Speilsalen
Dans   Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt 2020
kl 08:30 - 15:30
Visit Gol
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
$item.username  
1/3 bane   Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 19:00 - 21:00
Møte håndballgruppa
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
$item.username  
1/3   Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt 2020
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
$item.username  
1/3 bane   Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 15:00 - 16:00
E-Co
$item.username  
1/3 bane   Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt 2020
kl 08:00 - 10:15
Klatring Gol VGS
$item.username  
  Les mer  
Søn 4 Okt 2020
kl 08:00 - 18:00
Konfirmasjon Linda Anderssen
$item.username   Møterommet og sosiale rommet i GIA
reservert for Linda Anderssen   Les mer  
Fre 2 Okt 2020
kl 14:30 - 16:00
Kamilla
$item.username  
  Les mer  
Fre 2 Okt 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Fre 2 Okt 2020
kl 13:00 - 14:00
Pontus
$item.username  
  Les mer  
Fre 2 Okt 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Fre 2 Okt 2020
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt 2020
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt 2020
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
$item.username  
  Les mer  
Ons 30 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Nils
$item.username  
  Les mer  
Ons 30 Sep 2020
kl 12:00 - 13:30
Jannicke
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
$item.username  
1/3 bane   Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
YOGA
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep 2020
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep 2020
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
$item.username  
  Les mer  
Søn 27 Sep 2020
kl 10:00 - 13:00
Hallingdal karateklubb
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep 2020
kl 14:00 - 17:00
Barnebursdag Per Raymond Grødum
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep 2020
kl 10:00 - 14:00
Hallingdal karateklubb
$item.username  
  Les mer  
Fre 25 Sep 2020
kl 17:00 - 20:00
Hallingdal karateklubb
$item.username  
  Les mer  
Fre 25 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Fre 25 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Fre 25 Sep 2020
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep 2020
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep 2020
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep 2020
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 17:30 - 20:00
Styrekurs VIKEN idrettskrets
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
$item.username   Gol Idrettsarena Speilsalen
Dans   Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep 2020
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
YOGA
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 17:30 - 19:30
Møte håndball
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep 2020
kl 10:00 - 14:00
Møte spillemidler
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep 2020
kl 12:30 - 15:00
Barnebursdag Laila Borgen
$item.username  
  Les mer  
Fre 18 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Fre 18 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Fre 18 Sep 2020
kl 12:00 - 12:30
Treningsleir håndball
$item.username  
  Les mer  
Fre 18 Sep 2020
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep 2020
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep 2020
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep 2020
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep 2020
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
$item.username   Gol Idrettsarena Speilsalen
Dans   Les mer  
Ons 16 Sep 2020
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep 2020
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Kontrollkomiteen Gol IL - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
YOGA
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep 2020
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep 2020
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep 2020
kl 16:00 - 18:00
Barnebursdag Mette Hole
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep 2020
kl 10:00 - 13:30
4H
$item.username  
  Les mer  
Lør 12 Sep 2020
kl 08:30 - 19:30
Håndball KICK-OFF
$item.username  
  Les mer  
Fre 11 Sep 2020
kl 17:00 - 20:00
Barnebursdag Hege Aronsen
$item.username  
  Les mer  
Fre 11 Sep 2020
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Fre 11 Sep 2020
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Sep 2020
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Sep 2020
kl 19:00 - 20:30
Kontrollkomiteen Gol IL - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Sep 2020
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Sep 2020
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Ons 9 Sep 2020
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
$item.username  
  Les mer  
Ons 9 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 9 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 9 Sep 2020
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
$item.username  
  Les mer  
Ons 9 Sep 2020
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
$item.username   Gol Idrettsarena Speilsalen
Dans   Les mer  
Tir 8 Sep 2020
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
YOGA
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep 2020
kl 08:45 - 15:30
Kurs
$item.username  
  Les mer  
Man 7 Sep 2020
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 7 Sep 2020
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 7 Sep 2020
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 7 Sep 2020
kl 08:45 - 15:30
Kurs
$item.username  
  Les mer  
Tor 3 Sep 2020
kl 08:30 - 10:30
Geilo NTG
$item.username  
  Les mer  
Ons 2 Sep 2020
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
$item.username  
  Les mer  
Ons 2 Sep 2020
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
$item.username   Gol Idrettsarena Speilsalen
Dans   Les mer  
Tir 1 Sep 2020
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Gol IL
$item.username  
  Les mer  
Tir 1 Sep 2020
kl 18:00 - 19:30
YOGA
$item.username  
  Les mer  
Tir 1 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
RØFF
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Aug 2020
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
$item.username   Gol Idrettsarena Speilsalen
Dans   Les mer  
Ons 26 Aug 2020
kl 09:00 - 11:00
NTG Geilo
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Aug 2020
kl 18:00 - 19:30
YOGA
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Aug 2020
kl 09:00 - 11:00
NTG Geilo
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Aug 2020
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Aug 2020
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 13 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Aug 2020
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Aug 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 12 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Aug 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tir 11 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Man 10 Aug 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Man 10 Aug 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 10 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tor 6 Aug 2020
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tor 6 Aug 2020
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 6 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Ons 5 Aug 2020
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Ons 5 Aug 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 5 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tir 4 Aug 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tir 4 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Man 3 Aug 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Man 3 Aug 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 3 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Fre 31 Jul 2020
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Jul 2020
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Jul 2020
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Jul 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Jul 2020
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Jul 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Jul 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Jul 2020
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Jul 2020
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline