Basis-/Turnrom

Basis-/Turnrom

- Telefon: 99249129

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 29 Sep
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 29 Sep
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 29 Sep
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 30 Sep
kl 12:00 - 13:30
Jannicke
 
Wed 30 Sep
kl 13:30 - 14:30
Nils
 
Thu 1 Oct
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 1 Oct
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 5 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 5 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 6 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 6 Oct
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 7 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 7 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 7 Oct
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 8 Oct
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 8 Oct
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 9 Oct
kl 16:00 - 19:00
Barneburdag Inga Rackiene
 
Mon 12 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 12 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 13 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 13 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 13 Oct
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 14 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 14 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 14 Oct
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 15 Oct
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 15 Oct
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 19 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 19 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 20 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 20 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 20 Oct
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 21 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 21 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 21 Oct
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 22 Oct
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 26 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 26 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 26 Oct
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 27 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 27 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 27 Oct
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 28 Oct
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 28 Oct
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 28 Oct
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 29 Oct
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 29 Oct
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 2 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 2 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 3 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 3 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 3 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 4 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 4 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 5 Nov
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 5 Nov
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 9 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 9 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 10 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 10 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 10 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 11 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 11 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 12 Nov
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 12 Nov
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 12 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 16 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 16 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 16 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 17 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 17 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 17 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 18 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 18 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 19 Nov
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 19 Nov
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 19 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 23 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 23 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 23 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 24 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 24 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 24 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 25 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 25 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 26 Nov
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 26 Nov
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 26 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 30 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 30 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 30 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 1 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 1 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 1 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 2 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 2 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 2 Dec
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 3 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 3 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 3 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 3 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 7 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 7 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 7 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 8 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 8 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 8 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 9 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 9 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 9 Dec
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 10 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 10 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 10 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 10 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 14 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 14 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 14 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 15 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 15 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 16 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 16 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 17 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 17 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 17 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 17 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 21 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 21 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 21 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 22 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 22 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 22 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 23 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 23 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 24 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 24 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 24 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 24 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 28 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 28 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 28 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 29 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 29 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 29 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 30 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 30 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 31 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 31 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 31 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 31 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 4 Jan 2021
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 4 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 4 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 5 Jan 2021
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 5 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 5 Jan 2021
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 6 Jan 2021
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 6 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 7 Jan 2021
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 7 Jan 2021
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 7 Jan 2021
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 7 Jan 2021
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Mon 11 Jan 2021
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 11 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 11 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Tue 12 Jan 2021
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 12 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 12 Jan 2021
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Wed 13 Jan 2021
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 13 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Thu 14 Jan 2021
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 14 Jan 2021
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 14 Jan 2021
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 14 Jan 2021
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 23 Jun
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 8 Jun
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 5 Jun
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 3 Jun
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Jun
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 1 Jun
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 1 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 1 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 1 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 1 Jun
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 29 May
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 28 May
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 28 May
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 28 May
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 28 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 26 May
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 26 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 26 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 25 May
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 25 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 25 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 25 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 25 May
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 22 May
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 21 May
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 21 May
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 21 May
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 21 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 18 May
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 15 May
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 8 May
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 1 May
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Apr
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 17 Apr
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 16 Apr
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 16 Apr
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 16 Apr
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 16 Apr
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Wed 15 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 15 Apr
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 15 Apr
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 14 Apr
kl 19:00