Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 4 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fri 4 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 4 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 4 Dec
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
 
Sun 6 Dec
kl 15:00 - 19:00
Barnebursdag Kåre Lerberg
 
Sun 6 Dec
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Mon 7 Dec
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Mon 7 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 7 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 7 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 7 Dec
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Mon 7 Dec
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Mon 7 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 7 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 7 Dec
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Mon 7 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Mon 7 Dec
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tue 8 Dec
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tue 8 Dec
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tue 8 Dec
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tue 8 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tue 8 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 8 Dec
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tue 8 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 8 Dec
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tue 8 Dec
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tue 8 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tue 8 Dec
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Wed 9 Dec
kl 08:30 - 09:30
Mindfulnes Friskliv
 
Wed 9 Dec
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Wed 9 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 9 Dec
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Wed 9 Dec
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
  Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Wed 9 Dec
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Wed 9 Dec
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Wed 9 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 9 Dec
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Wed 9 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 9 Dec
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Wed 9 Dec
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Wed 9 Dec
kl 18:00 - 22:00
Styremøte og kontaktmøte i Gol IL
 
Wed 9 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 9 Dec
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Wed 9 Dec
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Thu 10 Dec
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Thu 10 Dec
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Thu 10 Dec
kl 11:30 - 15:30
Røykeslutt
 
Thu 10 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 10 Dec
kl 16:00 - 19:00
Styremøte Visit Gol
 
Thu 10 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Thu 10 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 10 Dec
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Thu 10 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 10 Dec
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Thu 10 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 11 Dec
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fri 11 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fri 11 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 11 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 11 Dec
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
 
Sun 13 Dec
kl 12:00 - 14:00
Mari
 
Sun 13 Dec
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Mon 14 Dec
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Mon 14 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 14 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 14 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 14 Dec
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Mon 14 Dec
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Mon 14 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 14 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 14 Dec
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Mon 14 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Mon 14 Dec
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tue 15 Dec
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tue 15 Dec
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tue 15 Dec
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tue 15 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 15 Dec
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tue 15 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 15 Dec
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tue 15 Dec
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tue 15 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tue 15 Dec
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Wed 16 Dec
kl 08:30 - 09:30
Mindfulnes Friskliv
 
Wed 16 Dec
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Wed 16 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 16 Dec
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Wed 16 Dec
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Wed 16 Dec
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Wed 16 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 16 Dec
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Wed 16 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 16 Dec
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Wed 16 Dec
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Wed 16 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 16 Dec
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Thu 17 Dec
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Thu 17 Dec
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Thu 17 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 17 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Thu 17 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 17 Dec
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Thu 17 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 17 Dec
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Thu 17 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 18 Dec
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fri 18 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fri 18 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 18 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 18 Dec
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
 
Sun 20 Dec
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Mon 21 Dec
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Mon 21 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 21 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 21 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 21 Dec
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Mon 21 Dec
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Mon 21 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 21 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 21 Dec
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Mon 21 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Mon 21 Dec
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tue 22 Dec
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tue 22 Dec
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tue 22 Dec
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tue 22 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tue 22 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 22 Dec
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tue 22 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 22 Dec
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tue 22 Dec
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tue 22 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tue 22 Dec
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Wed 23 Dec
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Wed 23 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 23 Dec
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Wed 23 Dec
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Wed 23 Dec
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Wed 23 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 23 Dec
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Wed 23 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 23 Dec
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Wed 23 Dec
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Wed 23 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 23 Dec
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Thu 24 Dec
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Thu 24 Dec
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Thu 24 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 24 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Thu 24 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Thu 24 Dec
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Thu 24 Dec
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Thu 24 Dec
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Thu 24 Dec
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fri 25 Dec
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fri 25 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fri 25 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 25 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fri 25 Dec
kl 16:00 - 17:30
Fotball J08/09
 
Sun 27 Dec
kl 18:00 - 20:00
Basketball
  1/3
Mon 28 Dec
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Mon 28 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Mon 28 Dec
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 28 Dec
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Mon 28 Dec
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Mon 28 Dec
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Mon 28 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Mon 28 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Mon 28 Dec
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Mon 28 Dec
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Mon 28 Dec
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tue 29 Dec
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tue 29 Dec
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tue 29 Dec
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tue 29 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tue 29 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tue 29 Dec
kl 17:30 - 18:30
Fotball J05
 
Tue 29 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tue 29 Dec
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tue 29 Dec
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tue 29 Dec
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tue 29 Dec
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Wed 30 Dec
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Wed 30 Dec
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Wed 30 Dec
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Wed 30 Dec
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Wed 30 Dec
kl 16:00 - 17:00
Fotball G08
 
Wed 30 Dec
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Wed 30 Dec
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Wed 30 Dec
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Wed 30 Dec
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Wed 30 Dec
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Wed 30 Dec
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Wed 30 Dec
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Thu 31 Dec
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Thu 31 Dec
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Thu 31 Dec
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Thu 31 Dec
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Thu 31 Dec
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 28 Oct
kl 16:00 - 17:30
Ål G13
Idrettshall  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 08:00 - 16:00
Kurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 08:00 - 16:00
Kurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Fri 26 Jun
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fri 26 Jun
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
$item.username  
Styrke   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Thu 25 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
$item.username  
Yoga   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 19:00 - 20:30
4H
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
$item.username  
  Les mer  
Wed 24 Jun
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
$item.username  
Klatring   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 23 Jun
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 15:00 - 16:00
E-Co
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 14:30 - 15:30
Zumba
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
$item.username  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Mon 22 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:30 - 21:30
Årsmøte Visitt Gol
$item.username   GIA Møterom og Sosiale rommet
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
$item.username  
Styrke   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
$item.username  
Yoga   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:00 - 21:30
Kontaktmøte i Gol IL
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:00 - 20:30
4H
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 15:25 - 15:55
PT POWER
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
$item.username  
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Wed 17 Jun
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
$item.username  
Klatring   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tue 16 Jun
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 15:25 - 15:55
PT POWER
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 15:00 - 16:00
E-Co
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 14:30 - 15:30
Zumba
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
$item.username  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Mon 15 Jun
kl 09:00 - 10:30
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
$item.username  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Mon 15 Jun
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fri 12 Jun
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
$item.username  
Styrke   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Thu 11 Jun
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
$item.username  
Yoga   Les mer  
Wed 10 Jun
kl 19:00 - 20:30
4H
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Jun