Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 10 Des
kl 19:30 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom   NB! Møt opp i garderoben kl. 19.30 / trening i…
Tir 10 Des
kl 20:30 - 22:00
Fotball Old boys
Håndballhall  
Ons 11 Des
kl 08:00 - 09:30
Friskliv YOGA
Speilsal  
Ons 11 Des
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Ons 11 Des
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Ons 11 Des
kl 09:00 - 12:00
3 timer - Anne Marie Nordby
Basis-/Turnrom   Gol Vidaregåande skuleV/ spes.ped. Ref: 01116201
Ons 11 Des
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
Ons 11 Des
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring
Ons 11 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym   Kom i gang
Ons 11 Des
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Ons 11 Des
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
Ons 11 Des
kl 15:30 - 16:00
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym   Tren effektivt med "PT i gruppe" (4-8 pers.)!I…
Ons 11 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 11 Des
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 11 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 11 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 11 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 11 Des
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 11 Des
kl 19:00 - 20:30
4H
Idrettshall  
Ons 11 Des
kl 19:00 - 20:30
Alpint/Freeski
Basis-/Turnrom   Basistrening
Tor 12 Des
kl 08:00 - 09:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym   Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Tor 12 Des
kl 08:00 - 09:30
Friskliv YOGA
Speilsal  
Tor 12 Des
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
Speilsal   Yoga
Tor 12 Des
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tor 12 Des
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor 12 Des
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal   Styrke
Tor 12 Des
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Tor 12 Des
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tor 12 Des
kl 15:00 - 16:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (barn)
Basis-/Turnrom   Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…
Tor 12 Des
kl 16:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom   Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…
Tor 12 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 12 Des
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
Tor 12 Des
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 12 Des
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
Tor 12 Des
kl 18:00 - 21:00
Avslutning Håndball J16
Møte-/Selskapslokale  
Tor 12 Des
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
Tor 12 Des
kl 18:30 - 20:00
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Tor 12 Des
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
Fre 13 Des
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym   Gruppetrening - Fysio
Fre 13 Des
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Fre 13 Des
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym   Frisk - Fit
Fre 13 Des
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym   Åpen trening for friskliv
Fre 13 Des
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Fre 13 Des
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Fre 13 Des
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring
Fre 13 Des
kl 16:00 - 17:00
Fotball J10
Håndballhall  
Fre 13 Des
kl 16:30 - 18:00
1 time og 30 min. - Merethe Henriksen Kruse
Basis-/Turnrom   Hei, vi ønsker å feire bursdag og dermed også…
Fre 13 Des
kl 17:00 - 18:30
Fotball G10
Håndballhall  
Lør 14 Des
kl 08:00 - 09:00
Samling
Idrettshall  
Lør 14 Des
kl 09:00 - 18:00
Hallingdalserie håndball
Idrettshall  
Søn 15 Des
kl 12:00 - 13:15
Håndballkamp
Håndballhall   Gol - Sandar
Søn 15 Des
kl 13:15 - 14:30
Håndballkamp
Håndballhall   Gol 2 - Sætre Gråbein
Søn 15 Des
kl 14:00 - 17:00
Barnebursdag Kari Møllerplass
Basis-/Turnrom  
Man 16 Des
kl 08:00 - 09:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym   Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Man 16 Des
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
Basis-/Turnrom  
Man 16 Des
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Man 16 Des
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
Man 16 Des
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall   Håndballhallen - Basishall - Buldring
Man 16 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym   Kom i gang
Man 16 Des
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Man 16 Des
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Man 16 Des
kl 14:30 - 15:30
Zumba
Speilsal  
Man 16 Des
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Håndballhall  
Man 16 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 16 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
Man 16 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
Man 16 Des
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
Speilsal  
Man 16 Des
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
Klatreveggen  
Man 16 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
Man 16 Des
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
Basis-/Turnrom  
Man 16 Des
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
Klatreveggen  
Man 16 Des
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
Man 16 Des
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
Man 16 Des
kl 20:00 - 21:30
Fotball Roger Bjåland
Håndballhall  
Tir 17 Des
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym   Gruppetrening - Fysio
Tir 17 Des
kl 08:00 - 09:00
Psykisk Helse
Speilsal  
Tir 17 Des
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 17 Des
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym   Frisk - Fit
Tir 17 Des
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym   Åpen trening for friskliv
Tir 17 Des
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 17 Des
kl 12:00 - 13:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym   Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Tir 17 Des
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 17 Des
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 17 Des
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
Klatreveggen   Klatring
Tir 17 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 17 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
Tir 17 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
Tir 17 Des
kl 18:00 - 19:00
Fotball J04
Håndballhall  
Tir 17 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
Tir 17 Des
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
Basis-/Turnrom  
Tir 17 Des
kl 19:30 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom   NB! Møt opp i garderoben kl. 19.30 / trening i…
Tir 17 Des
kl 20:30 - 22:00
Fotball Old boys
Håndballhall  
Ons 18 Des
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Ons 18 Des
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Ons 18 Des
kl 09:00 - 12:00
3 timer - Anne Marie Nordby
Basis-/Turnrom   Gol vidaregåande skuleV/ spes.ped . Ref: 01116201
Ons 18 Des
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
Ons 18 Des
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring
Ons 18 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym   Kom i gang
Ons 18 Des
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Ons 18 Des
kl 13:00 - 15:30
Sterk og stødig
Møte-/Selskapslokale  
Ons 18 Des
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
Ons 18 Des
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 18 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 18 Des
kl 16:00 - 17:30
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym   Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Ons 18 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 18 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 18 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 18 Des
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 18 Des
kl 19:00 - 20:30
4H
Idrettshall  
Ons 18 Des
kl 19:00 - 20:30
Alpint/Freeski
Basis-/Turnrom   Basistrening
Tor 19 Des
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
Speilsal   Yoga
Tor 19 Des
kl 08:30 - 09:30
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym   Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Tor 19 Des
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tor 19 Des
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor 19 Des
kl 10:30 - 12:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym   Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…
Tor 19 Des
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal   Styrke
Tor 19 Des
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Tor 19 Des
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tor 19 Des
kl 15:00 - 16:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (barn)
Basis-/Turnrom   Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…
Tor 19 Des
kl 16:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom   Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…
Tor 19 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 19 Des
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
Tor 19 Des
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 19 Des
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
Tor 19 Des
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
Tor 19 Des
kl 18:30 - 20:00
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Tor 19 Des
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
Fre 20 Des
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym   Gruppetrening - Fysio
Fre 20 Des
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Fre 20 Des
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym   Frisk - Fit
Fre 20 Des
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym   Åpen trening for friskliv
Fre 20 Des
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Fre 20 Des
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Fre 20 Des
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring
Fre 20 Des
kl 16:00 - 17:00
Fotball J10
Håndballhall  
Fre 20 Des
kl 17:00 - 18:30
Fotball G10
Håndballhall  
Man 23 Des
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
Basis-/Turnrom  
Man 23 Des
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Man 23 Des
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
Man 23 Des
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall   Håndballhallen - Basishall - Buldring
Man 23 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym   Kom i gang
Man 23 Des
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Man 23 Des
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Man 23 Des
kl 14:30 - 15:30
Zumba
Speilsal  
Man 23 Des
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Håndballhall  
Man 23 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 23 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
Man 23 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
Man 23 Des
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
Speilsal  
Man 23 Des
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
Klatreveggen  
Man 23 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
Man 23 Des
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
Basis-/Turnrom  
Man 23 Des
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
Klatreveggen  
Man 23 Des
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
Man 23 Des
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
Man 23 Des
kl 20:00 - 21:30
Fotball Roger Bjåland
Håndballhall  
Tir 24 Des
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym   Gruppetrening - Fysio
Tir 24 Des
kl 08:00 - 09:00
Psykisk Helse
Speilsal  
Tir 24 Des
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 24 Des
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym   Frisk - Fit
Tir 24 Des
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym   Åpen trening for friskliv
Tir 24 Des
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 24 Des
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 24 Des
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tir 24 Des
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
Klatreveggen   Klatring
Tir 24 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 24 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
Tir 24 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
Tir 24 Des
kl 18:00 - 19:00
Fotball J04
Håndballhall  
Tir 24 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
Tir 24 Des
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
Basis-/Turnrom  
Tir 24 Des
kl 19:30 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom   NB! Møt opp i garderoben kl. 19.30 / trening i…
Ons 25 Des
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Ons 25 Des
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Ons 25 Des
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
Ons 25 Des
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring
Ons 25 Des
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym   Kom i gang
Ons 25 Des
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Ons 25 Des
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
Ons 25 Des
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 25 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 25 Des
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 25 Des
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 25 Des
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
Ons 25 Des
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 25 Des
kl 19:00 - 20:30
4H
Idrettshall  
Ons 25 Des
kl 19:00 - 20:30
Alpint/Freeski
Basis-/Turnrom   Basistrening
Tor 26 Des
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
Speilsal   Yoga
Tor 26 Des
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tor 26 Des
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Tor 26 Des
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal   Styrke
Tor 26 Des
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…
Tor 26 Des
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
Idrettshall   Håndballhall - Basishall - Buldring
Tor 26 Des
kl 15:00 - 16:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (barn)
Basis-/Turnrom   Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…
Tor 26 Des
kl 16:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom   Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…
Tor 26 Des
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 26 Des
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
Tor 26 Des
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 26 Des
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
Tor 26 Des
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 9 Sep
kl 13:00 - 14:00
Gol Fysioterapi
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 12:00 - 14:00
2 timer - Gol vgs, avd. spes.ped. Ref.nr. 01116201
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Man 9 Sep
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 9 Sep
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 15:00 - 16:30
Barnebursdag Omar Jonsson
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 12:00 - 14:00
Barnebursdag Lars Sandaker
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 08:00 - 12:00
Kick-off Geilo Alpint
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 13:00 - 15:00
Barnebursdag
Basis-/Turnrom  
Hadeel Huseenhadeel.huseen1984@gmail.com40572826   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 16:30 - 19:30
Barnebursdag Hege Aronsen
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 12:45 - 14:15
Hallingdal Folkehøyskole
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 10:00 - 13:00
Internasjonalt møte i Chai-latte foreningen
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 16:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom  
Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 15:00 - 16:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (barn)
Basis-/Turnrom  
Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 12:00 - 13:00
Fysioterapi
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
Styrke   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
Speilsal  
Yoga   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 20:30
4H
Idrettshall  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 15:30 - 16:00
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Få en sterkere og sunnere kropp med kun to…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 08:15 - 08:45
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 19:30 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom  
NB! Møt opp i garderoben kl. 19.30 / trening i…   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 19:00
Mrs Burpees
Speilsal  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
Klatreveggen  
Klatring   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 11:50 - 14:20
10 C
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tir 3 Sep
kl 08:00 - 10:00
NTG Geilo
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 15:30 - 16:00
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Få en sterkere og sunnere kropp med kun to…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Håndballhall  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 2 Sep
kl 13:00 - 14:00
Gol Fysioterapi
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Man 2 Sep
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 2 Sep
kl 11:00 - 12:00
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 1 Sep
kl 16:00 - 18:00
Barnebursdag Sanja
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 12:00
Barnebursdag Jan Erik Bråten
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 19:30
Rune Olavsbråten
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
RØFF Gol (kun møterom)
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 12:00 - 13:00
Fysioterapi
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
Styrke   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
Speilsal  
Yoga   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 15:30 - 16:00
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Få en sterkere og sunnere kropp med kun to…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 16:00 - 19:00
Styremøte Visit Gol
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:00 - 19:30
Møte Håndballgruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 15:30 - 16:00
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Få en sterkere og sunnere kropp med kun to…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 26 Aug
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Man 26 Aug
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 26 Aug
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 10:00 - 16:00
Ready alpint
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Lør 24 Aug
kl 11:00 - 13:00
Barnebursdag Heidi Ringstad
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 19:00 - 21:00
Møte håndballgruppa
Idrettshall  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 16:00 - 17:30
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 19:30 - 22:30
Styremøte Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 12:00 - 19:00
Møte Bruse AS
Idrettshall   Møterommet og sosiale rommet i GIA
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 16:00 - 17:30
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 13:00 - 14:30
Hemsedal IL
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 10:30 - 12:00
Hemsedal IL
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 14 Aug
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 14 Aug
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Søn 11 Aug
kl 12:00 - 14:00
Rune Abrahamsen
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 7 Aug
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 7 Aug
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Tor 1 Aug
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 31 Jul
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 31 Jul
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Tor 25 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 24 Jul
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 24 Jul
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Man 22 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 18 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 17 Jul
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 17 Jul
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Man 15 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 11 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 10 Jul
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 10 Jul
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Man 8 Jul
kl 19:00 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Man 8 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 4 Jul
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 3 Jul
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 3 Jul
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Man 1 Jul
kl 19:00 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Man 1 Jul
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn 30 Jun
kl 15:00 - 17:00
Barnebursdag Sanja
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 27 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 26 Jun
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 26 Jun
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Tir 25 Jun
kl 08:30 - 10:00
Gol Skole Kalle
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 19:00 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 17:00 - 19:30
Avslutning turngruppa
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 16:00 - 17:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 15:00 - 16:30
Sterk og stødig
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 08:30 - 09:30
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 19:30 - 21:00
Styremøte Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 16:30 - 19:00
Barnebursdag Børge Jensen
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 08:30 - 10:00
Gol Skole Kalle
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:00 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 16:00 - 19:30
Visit Gol
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 08:30 - 09:30
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Søn 16 Jun
kl 15:00 - 17:00
Barnebursdag Runar Botten
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 14 Jun
kl 18:00 - 21:00
Seniorgruppa
Idrettshall  
Sommeravslutning   Les mer  
Fre 14 Jun
kl 07:00 - 08:00
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 18:15 - 19:00
Turn 4-6 år parti 2
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 09:00 - 10:30
Visit Gol
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 08:30 - 09:15
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 19:00 - 20:30
Geilo IL Freeski
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 16:00 - 17:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 15:00 - 20:00
Opplympiatoppen Sørøst
Idrettshall  
Jorunn Horgen   Les mer  
Ons 12 Jun
kl 12:30 - 14:15
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 08:30 - 09:30
Ihuga PT-time
Goliat Gym  
KBT   Les mer  
Powered by: Bloc