Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 30 Okt
kl 08:00 - 15:30
Møte Visit Gol
 
Fre 30 Okt
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fre 30 Okt
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fre 30 Okt
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 30 Okt
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Lør 31 Okt
kl 12:30 - 17:00
Håndball, Gutter 13 og16 og juniorserien jenter B02
  Motstandere: Falk Horten, Glassverket 2 og…
Søn 1 Nov
kl 13:00 - 14:00
Håndballkamp Juniorserien Jenter
  Gol - Hønefoss 2
Søn 1 Nov
kl 14:00 - 15:00
Håndballkamp J13
  Gol - Hokksund 3
Søn 1 Nov
kl 14:00 - 16:30
Barnebursdag Idunn
 
Man 2 Nov
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 2 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 2 Nov
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 2 Nov
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 2 Nov
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 2 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 2 Nov
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 2 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 2 Nov
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 2 Nov
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 3 Nov
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 3 Nov
kl 08:30 - 10:30
Geilo NTG
 
Tir 3 Nov
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 3 Nov
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 3 Nov
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 3 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 3 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 3 Nov
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 3 Nov
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tir 3 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 3 Nov
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 4 Nov
kl 08:30 - 09:30
Mindfulnes Friskliv
 
Ons 4 Nov
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 4 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 4 Nov
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 4 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
  Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 4 Nov
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 4 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 4 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 4 Nov
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 4 Nov
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 4 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 21:30
Kontaktmøte i Gol IL
 
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Ons 4 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Tor 5 Nov
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Tor 5 Nov
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Tor 5 Nov
kl 11:30 - 13:30
Friskliv
 
Tor 5 Nov
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Tor 5 Nov
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Tor 5 Nov
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Tor 5 Nov
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Tor 5 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Tor 5 Nov
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Tor 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fre 6 Nov
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fre 6 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fre 6 Nov
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 6 Nov
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Lør 7 Nov
kl 14:30 - 15:30
Håndballkamp J13
  Gol - Tofte Fremad
Man 9 Nov
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 9 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 9 Nov
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 9 Nov
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 9 Nov
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 9 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 9 Nov
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 9 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 9 Nov
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 9 Nov
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 10 Nov
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 10 Nov
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 10 Nov
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 10 Nov
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 10 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 10 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 10 Nov
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tir 10 Nov
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 10 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 10 Nov
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 11 Nov
kl 08:30 - 09:30
Mindfulnes Friskliv
 
Ons 11 Nov
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 11 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 11 Nov
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 11 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
  Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 11 Nov
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 11 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 11 Nov
kl 16:30 - 20:00
Møte Visit Gol
 
Ons 11 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 11 Nov
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 11 Nov
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 11 Nov
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 11 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 11 Nov
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Ons 11 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Tor 12 Nov
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Tor 12 Nov
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Tor 12 Nov
kl 11:30 - 13:30
Friskliv
 
Tor 12 Nov
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Tor 12 Nov
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Tor 12 Nov
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Tor 12 Nov
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Tor 12 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Tor 12 Nov
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Tor 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fre 13 Nov
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fre 13 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fre 13 Nov
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 13 Nov
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 13 Nov
kl 18:00 - 20:00
Gullrekka
 
Søn 15 Nov
kl 11:30 - 16:30
Håndball 4 div. kvinner, juniorserien B02, Gutter 16
  Motstandere: Konnerud 2, Hønefoss 2 og Flint…
Man 16 Nov
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 16 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 16 Nov
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 16 Nov
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 16 Nov
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 16 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 16 Nov
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 16 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 16 Nov
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 16 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 16 Nov
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 17 Nov
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 17 Nov
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 17 Nov
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 17 Nov
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 17 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 17 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 17 Nov
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tir 17 Nov
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 17 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 17 Nov
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 18 Nov
kl 08:30 - 09:30
Mindfulnes Friskliv
 
Ons 18 Nov
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 18 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 18 Nov
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 18 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
  Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 18 Nov
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 18 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 18 Nov
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 18 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 18 Nov
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Ons 18 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Tor 19 Nov
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Tor 19 Nov
kl 10:30 - 11:00
Friskliv - Trening i speilsal
 
Tor 19 Nov
kl 15:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu & Judo barnegruppa
 
Tor 19 Nov
kl 16:00 - 17:30
Håndball J13
 
Tor 19 Nov
kl 17:00 - 17:45
Turn Barnehage
 
Tor 19 Nov
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 KLASSE
 
Tor 19 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn Barnehage
 
Tor 19 Nov
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Tor 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
Turn Mix 6.klasse
 
Fre 20 Nov
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Fre 20 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Fre 20 Nov
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Fre 20 Nov
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Lør 21 Nov
kl 10:00 - 15:00
Geilo NTG
 
Lør 21 Nov
kl 15:00 - 16:00
Håndballkamp G13
  Gol - Birkebeineren
Søn 22 Nov
kl 13:00 - 16:00
Barnebursdag Barbro Rand-Fagerstrøm
 
Man 23 Nov
kl 10:30 - 11:00
Trening i speilsal - friskliv
 
Man 23 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Man 23 Nov
kl 12:00 - 13:00
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 23 Nov
kl 13:30 - 14:30
Friskliv - "Kom i gang"
 
Man 23 Nov
kl 15:00 - 16:00
E-Co
  1/3 bane
Man 23 Nov
kl 17:00 - 18:30
Håndball J13
 
Man 23 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
 
Man 23 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 6.klasse
 
Man 23 Nov
kl 18:30 - 20:00
Håndball Dame/Junior
 
Man 23 Nov
kl 19:30 - 20:30
Turn 7.klasse
 
Man 23 Nov
kl 20:00 - 21:30
Oldboys fotball
  1/3 bane
Tir 24 Nov
kl 08:00 - 12:00
Friskliv - Frisk - Fit
 
Tir 24 Nov
kl 12:00 - 14:00
Klatring Hauke
 
Tir 24 Nov
kl 14:30 - 15:30
Friskliv - Klatring
 
Tir 24 Nov
kl 16:00 - 17:30
Håndball Dame/Junior
 
Tir 24 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
 
Tir 24 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 3.klasse
 
Tir 24 Nov
kl 19:00 - 20:30
Volleyball
  1/3 bane
Tir 24 Nov
kl 19:00 - 20:30
Brazilian Jiu Jitsu & Judo ungdom/voksen
  1/3
Tir 24 Nov
kl 19:30 - 21:30
Turn 8.klasse +
 
Tir 24 Nov
kl 20:30 - 22:00
Oldboys fotball
 
Ons 25 Nov
kl 08:30 - 09:30
Mindfulnes Friskliv
 
Ons 25 Nov
kl 09:30 - 10:30
Friskliv - Ullevålsmodellen
 
Ons 25 Nov
kl 10:50 - 11:50
Gol Barnehage
 
Ons 25 Nov
kl 12:00 - 13:30
Friskliv - Barseltrening
 
Ons 25 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
  Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 25 Nov
kl 14:10 - 14:55
Allidrett
 
Ons 25 Nov
kl 16:00 - 17:00
Langrennsgruppa
 
Ons 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
 
Ons 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
Barneklatring
 
Ons 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4-7 KLASSE
 
Ons 25 Nov
kl 18:00 - 20:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
 
Ons 25 Nov
kl 18:15 - 19:15
Turn 5.klasse
 
Ons 25 Nov
kl 19:00 - 20:30
Håndball G16
 
Ons 25 Nov
kl 19:30 - 21:00
Alpint/Freeski
 
Tor 26 Nov
kl 08:30 - 09:15
Friskliv - Yoga
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 28 Okt
kl 16:00 - 17:30
Ål G13
Idrettshall  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 08:00 - 16:00
Kurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 08:00 - 16:00
Kurs
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 19:00
Fotball J04
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Tir 19 Mai
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
$item.username  
Klatring   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Man 18 Mai
kl 19:30 - 21:00
Karate
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 15:25 - 15:55
PT POWER
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 15:00 - 16:00
E-Co
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 18 Mai
kl 14:30 - 15:30
Zumba
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Man 18 Mai
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
$item.username  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 18 Mai
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Man 18 Mai
kl 09:00 - 10:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
$item.username  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 17:00 - 18:30
Fotball G10
$item.username  
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 16:00 - 17:00
Fotball J10
$item.username  
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
$item.username  
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fre 15 Mai
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fre 15 Mai
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fre 15 Mai
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fre 15 Mai
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Fre 15 Mai
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fre 15 Mai
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 19:30 - 21:00
Karate
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
$item.username  
Styrke   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 14 Mai
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 14 Mai
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
$item.username  
Yoga   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 19:00 - 20:30
4H
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 15:25 - 15:55
PT POWER
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
$item.username  
  Les mer  
Ons 13 Mai
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 13 Mai
kl 08:30 - 11:30
Friskliv
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 19:00
Fotball J04
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
$item.username  
Klatring   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 12 Mai
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Man 11 Mai
kl 19:30 - 21:00
Karate
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 15:25 - 15:55
PT POWER
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 15:00 - 16:00
E-Co
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 11 Mai
kl 14:30 - 15:30
Zumba
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Man 11 Mai
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
$item.username  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 11 Mai
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Man 11 Mai
kl 09:00 - 10:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
$item.username  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Lør 9 Mai
kl 15:00 - 18:00
Konfirmasjon Jennifer Olavsbråten
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 18:30 - 23:00
Åpen Hall
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 17:00 - 18:30
Fotball G10
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 16:00 - 17:00
Fotball J10
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fre 8 Mai
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fre 8 Mai
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fre 8 Mai
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Fre 8 Mai
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Fre 8 Mai
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fre 8 Mai
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tor 7 Mai
kl 19:30 - 21:00
Karate
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Tor 7 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 7 Mai
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tor 7 Mai
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
$item.username  
Styrke   Les mer  
Tor 7 Mai
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Tor 7 Mai
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 7 Mai
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
$item.username  
Yoga   Les mer  
Tor 7 Mai
kl 08:00 - 16:00
Kurs spillemidler
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 19:00 - 20:30
4H
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 15:25 - 15:55
PT POWER
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
$item.username  
  Les mer  
Ons 6 Mai
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
Fotball J04
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 16:05 - 16:35
PT FITNESS
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Tir 5 Mai
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
$item.username  
Klatring   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
$item.username  
Frisk - Fit   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 5 Mai
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
$item.username  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Man 4 Mai
kl 19:30 - 21:00
Karate
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 15:25 - 15:55
PT POWER
$item.username  
Bygg styrke og stamina med "PT i gruppe" to…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 15:00 - 16:00
E-Co
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 14:30 - 15:30
Zumba
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 14:30 - 15:30
SFO
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 4 Mai
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
$item.username  
Kom i gang   Les mer  
Man 4 Mai
kl 12:00 - 14:00
Friskliv søvnkurs
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
$item.username  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 4 Mai
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 09:00 - 10:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
$item.username  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 17:00 - 18:30
Fotball G10
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 16:00 - 17:00
Fotball J10
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
$item.username  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
$item.username  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline