Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn Beskrivelse Plasser Valg
Tor 20 Sep
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 11:50 - 12:40
1.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 20 Sep
kl 12:40 - 13:35
Gol læringssenter
Håndballhall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Tor 20 Sep
kl 13:35 - 14:20
4&5 trinn.
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 20 Sep
kl 14:00 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 14:15 - 15:00
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 20 Sep
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A&B
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:30 - 18:15
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 18:00 - 21:00
Buk Hallingdal
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte turngruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 18:15 - 19:30
YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 18:15 - 19:00
Turn 4-6 år
Idrettshall  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 18:30 - 19:30
Håndball mix 4. klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 19:00 - 20:30
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 19:30 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 20 Sep
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 08:00 - 14:00
Hallingdalslekene
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Fre 21 Sep
kl 10:00 - 11:50
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Fre 21 Sep
kl 10:10 - 11:11
9.trinn
Idrettshall  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 11:50 - 12:40
8.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 12:40 - 14:30
9&10 trinn valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Fre 21 Sep
kl 14:30 - 15:00
IFO
Idrettshall  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 17:00 - 17:00
Visit Gol Fårefestivalen
Idrettshall  
  Les mer  
Fre 21 Sep
kl 17:00 - 20:00
Tonje Benedikte Kopstad
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 23 Sep
kl 14:00 - 15:00
Barnebursdag
Idrettshall   Basishallen barnebursdag
Marianne Svare 92666216   Les mer  
Søn 23 Sep
kl 14:00 - 15:00
Barnebursdag
Basis-/Turnrom   Basishall -
Marianne Svare   Les mer  
Man 24 Sep
kl 09:15 - 11:10
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Speilsal -…   Les mer  
Man 24 Sep
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 11:00 - 12:40
Gol Barnehage
Idrettshall  
Basishall   Les mer  
Man 24 Sep
kl 11:50 - 12:40
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat   Les mer  
Man 24 Sep
kl 12:40 - 14:20
7.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Man 24 Sep
kl 13:00 - 14:00
Jenteklatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Man 24 Sep
kl 16:00 - 17:00
Turn for barn med funksjonsnedsettelser
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A
Håndballhall  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 17:30 - 19:00
Håndball mix 5&6 klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:00 - 21:00
Klatring Klubbkveld (14 år og oppover)
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:00 - 19:30
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 19:00 - 20:30
Alpint
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 24 Sep
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 09:45 - 11:10
3.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 11:50 - 12:40
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Speilsal -…   Les mer  
Tir 25 Sep
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 15:30 - 19:00
Gol Høyre
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Turn 10.klasse og VGS
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 17:00 - 18:30
Turn 8&9 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 17:30 - 19:00
Håndball G13
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
Mrs Burpees
Speilsal  
  Les mer  
Tir 25 Sep
kl 19:00 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 08:30 - 10:10
6.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 10:00 - 12:40
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 10:10 - 11:10
9.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 11:40 - 12:40
9.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 12:40 - 14:20
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Klatring   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 13:00 - 16:00
Bygg team Gol
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 14:00 - 15:00
Allidrett
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Klatring   Les mer  
Ons 26 Sep
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 17:30 - 19:00
Håndball J13
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:00 - 20:00
Barneklatring 0-13 år
Klatreveggen  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 18:00 - 19:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:00 - 20:30
Håndballtrening Damer C
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 26 Sep
kl 19:00 - 21:30
Langrenn
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 08:30 - 09:15
Gol læringssenter
Håndballhall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Tor 27 Sep
kl 09:15 - 11:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Tor 27 Sep
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 11:50 - 12:40
1.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 27 Sep
kl 12:40 - 13:35
Gol læringssenter
Håndballhall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Tor 27 Sep
kl 13:35 - 14:20
4&5 trinn.
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 27 Sep
kl 14:00 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 14:15 - 15:00
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 27 Sep
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A&B
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 17:30 - 18:15
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 18:15 - 19:00
Turn 4-6 år
Idrettshall  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 18:15 - 19:30
YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 18:30 - 19:30
Håndball mix 4. klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:00 - 20:30
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:30 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 27 Sep
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Fre 28 Sep
kl 10:00 - 11:50
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Fre 28 Sep
kl 10:10 - 11:11
9.trinn
Idrettshall  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 11:50 - 12:40
8.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 12:40 - 14:30
9&10 trinn valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Fre 28 Sep
kl 14:30 - 15:00
IFO
Idrettshall  
  Les mer  
Fre 28 Sep
kl 18:00 - 20:00
Ål Freeski
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 09:15 - 11:10
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Speilsal -…   Les mer  
Man 1 Okt
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 11:00 - 12:40
Gol Barnehage
Idrettshall  
Basishall   Les mer  
Man 1 Okt
kl 11:50 - 12:40
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat   Les mer  
Man 1 Okt
kl 12:40 - 14:20
7.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Man 1 Okt
kl 13:00 - 14:00
Jenteklatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Man 1 Okt
kl 16:00 - 17:00
Turn for barn med funksjonsnedsettelser
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A
Håndballhall  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 17:30 - 19:00
Håndball mix 5&6 klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:00 - 19:30
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 18:00 - 21:00
Klatring Klubbkveld (14 år og oppover)
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 19:00 - 20:30
Alpint
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 1 Okt
kl 20:00 - 21:30
Fotball Roger Bjåland
Idrettshall  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 08:30 - 15:30
Håndballskolen
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 09:45 - 11:10
3.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Tir 2 Okt
kl 11:50 - 12:40
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tir 2 Okt
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Speilsal -…   Les mer  
Tir 2 Okt
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 16:00 - 17:00
Turn 10.klasse og VGS
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 17:00 - 18:30
Turn 8&9 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 17:30 - 19:00
Håndball G13
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 18:00 - 19:00
Mrs Burpees
Speilsal  
  Les mer  
Tir 2 Okt
kl 19:00 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 08:30 - 10:10
6.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Ons 3 Okt
kl 10:00 - 12:40
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 10:10 - 11:10
9.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 11:40 - 12:40
9.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 12:40 - 14:20
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Klatring   Les mer  
Ons 3 Okt
kl 14:00 - 15:00
Allidrett
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Klatring   Les mer  
Ons 3 Okt
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 17:30 - 19:00
Håndball J13
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:00 - 19:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 18:00 - 20:00
Barneklatring 0-13 år
Klatreveggen  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 19:00 - 21:30
Langrenn
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 3 Okt
kl 19:00 - 20:30
Håndballtrening Damer C
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 08:30 - 09:15
Gol læringssenter
Håndballhall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Tor 4 Okt
kl 09:15 - 11:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Tor 4 Okt
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 11:50 - 12:40
1.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 4 Okt
kl 12:40 - 13:35
Gol læringssenter
Håndballhall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Tor 4 Okt
kl 13:35 - 14:20
4&5 trinn.
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 4 Okt
kl 14:00 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 14:15 - 15:00
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tor 4 Okt
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A&B
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:00 - 19:00
Klatring for barn med spesielle behov
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:30 - 18:15
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1-3 klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 18:15 - 19:00
Turn 4-6 år
Idrettshall  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 18:15 - 19:30
YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 18:30 - 19:30
Håndball mix 4. klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 19:00 - 20:30
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 19:30 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 4 Okt
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Fre 5 Okt
kl 10:00 - 11:50
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Fre 5 Okt
kl 10:10 - 11:11
9.trinn
Idrettshall  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 11:50 - 12:40
8.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 5 Okt
kl 12:40 - 14:30
9&10 trinn valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Fre 5 Okt
kl 14:30 - 15:00
IFO
Idrettshall  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 09:15 - 11:10
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Speilsal -…   Les mer  
Man 8 Okt
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 11:00 - 12:40
Gol Barnehage
Idrettshall  
Basishall   Les mer  
Man 8 Okt
kl 11:50 - 12:40
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat   Les mer  
Man 8 Okt
kl 12:40 - 14:20
7.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Man 8 Okt
kl 13:00 - 14:00
Jenteklatring
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Man 8 Okt
kl 16:00 - 17:00
Turn for barn med funksjonsnedsettelser
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A
Håndballhall  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 17:30 - 19:00
Håndball mix 5&6 klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 18:00 - 19:30
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 18:00 - 21:00
Klatring Klubbkveld (14 år og oppover)
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 19:00 - 20:30
Alpint
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 8 Okt
kl 20:00 - 21:30
Fotball Roger Bjåland
Idrettshall  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 09:45 - 11:10
3.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 11:50 - 12:40
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Klatring   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Speilsal -…   Les mer  
Tir 9 Okt
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 16:00 - 17:00
Turn 10.klasse og VGS
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 17:00 - 18:30
Turn 8&9 klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 17:30 - 19:00
Håndball G13
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 18:00 - 19:00
Mrs Burpees
Speilsal  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 19:00 - 20:30
Håndball J15
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 9 Okt
kl 20:30 - 22:00
Fotball Old boys
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 08:30 - 10:10
6.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 10:00 - 12:40
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 10:10 - 11:10
9.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 11:40 - 12:40
9.trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 12:40 - 14:20
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Klatring   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 14:00 - 15:00
Allidrett
Idrettshall  
Håndballhall - basishall - Goliat - Klatring   Les mer  
Ons 10 Okt
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer A
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 10 Okt
kl 17:00 - 18:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 24 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tir 24 Apr
kl 09:30 - 12:45
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 24 Apr
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 18:30 - 20:30
RøFF
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 18:00 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 17:30 - 18:30
Håndballskolen
Håndballhall  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 15:45 - 16:55
Dans - Dansemix
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 23 Apr
kl 14:55 - 15:45
Dans - Hiphop
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 23 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatrevegg   Les mer  
Man 23 Apr
kl 14:15 - 14:55
Dans - Kunstleik
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 23 Apr
kl 10:30 - 13:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 23 Apr
kl 10:00 - 14:00
Ål Folkehøyskole
Klatreveggen  
  Les mer  
Søn 22 Apr
kl 11:00 - 13:00
Ole Petter Espe
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 20 Apr
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Fre 20 Apr
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Fre 20 Apr
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Fre 20 Apr
kl 09:00 - 10:00
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Fre 20 Apr
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 20:00 - 21:30
Møte Lions
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 19:30 - 20:30
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 18:00 - 19:30
Håndball mix
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 18:00 - 20:00
Møte håndballgruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 16:30 - 17:00
Dans - Kykelikokos !
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 19 Apr
kl 16:00 - 18:00
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 19 Apr
kl 15:30 - 16:30
Dans - Jazzdans 6-7. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 19 Apr
kl 14:45 - 15:30
Dans - Jazzdans 3-5. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 19 Apr
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tor 19 Apr
kl 10:00 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 19:00 - 20:30
Håndball Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 18:30 - 19:15
HFK
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 17:30 - 19:00
Håndball J12
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 14:00 - 15:00
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Ons 18 Apr
kl 12:30 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 11:30 - 12:30
Barseltrening
Crossfitrom  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 10:30 - 11:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 18 Apr
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 17 Apr
kl 19:00 - 21:00
Møte i kontrollkomiteen og Styremøte
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 17:30 - 19:00
Håndball G12
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 17 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tir 17 Apr
kl 09:30 - 12:45
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 17 Apr
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 18:00 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 17:30 - 18:30
Håndballskolen
Håndballhall  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Man 16 Apr
kl 15:45 - 16:55
Dans - Dansemix
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 16 Apr
kl 14:55 - 15:45
Dans - Hiphop
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 16 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatrevegg   Les mer  
Man 16 Apr
kl 14:15 - 14:55
Dans - Kunstleik
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 16 Apr
kl 10:30 - 13:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 15:30 - 16:30
Barnebursdag Gunhild Helberg
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 14:00 - 15:30
Barnebursdag Gunhild Helberg
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 15 Apr
kl 13:00 - 14:30
Gol IL - Slemmestad 2
Håndballhall  
Håndballkamp   Les mer  
Lør 14 Apr
kl 16:00 - 17:30
Gøran Barnebursdag
Idrettshall  
  Les mer  
Lør 14 Apr
kl 14:30 - 16:00
Barnebursdag Stine Roe
Håndballhall  
  Les mer  
Lør 14 Apr
kl 13:00 - 14:30
Gol IL - Røyken&Hurum 3 Damer
Håndballhall  
Håndballkamp   Les mer  
Lør 14 Apr
kl 11:00 - 13:00
Jon Opsahl Sletto
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 13 Apr
kl 17:30 - 19:30
Ål Friskliv
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 13 Apr
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Fre 13 Apr
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Fre 13 Apr
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Fre 13 Apr
kl 09:00 - 10:00
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Fre 13 Apr
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 19:30 - 20:30
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 18:00 - 19:30
Håndball mix
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 16:30 - 17:00
Dans - Kykelikokos !
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 12 Apr
kl 16:00 - 18:00
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 12 Apr
kl 15:30 - 16:30
Dans - Jazzdans 6-7. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 12 Apr
kl 14:45 - 15:30
Dans - Jazzdans 3-5. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 12 Apr
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tor 12 Apr
kl 10:00 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 19:00 - 20:30
Håndball Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 18:00 - 20:00
Gol IL Fotball Tone
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 17:30 - 19:00
Håndball J12
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 14:00 - 15:00
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Ons 11 Apr
kl 12:30 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 11:30 - 12:30
Barseltrening
Crossfitrom  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 10:30 - 11:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 11 Apr
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 10 Apr
kl 18:00 - 20:00
Håndballgruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 17:30 - 19:00
Håndball G12
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 10 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tir 10 Apr
kl 09:30 - 12:45
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 10 Apr
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 18:00 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 17:30 - 18:30
Håndballskolen
Håndballhall  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Man 9 Apr
kl 15:45 - 16:55
Dans - Dansemix
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 9 Apr
kl 14:55 - 15:45
Dans - Hiphop
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 9 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatrevegg   Les mer  
Man 9 Apr
kl 14:15 - 14:55
Dans - Kunstleik
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 9 Apr
kl 10:30 - 13:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Søn 8 Apr
kl 12:00 - 13:00
Gol IL - Sætre Graabein 3 J14
Håndballhall  
Håndballkamp   Les mer  
Fre 6 Apr
kl 18:30 - 21:30
Gol/Hemsedal Rødekors
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Fre 6 Apr
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Fre 6 Apr
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Fre 6 Apr
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Fre 6 Apr
kl 09:00 - 10:00
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Fre 6 Apr
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 19:30 - 20:30
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 19:00 - 21:00
Håndballgruppa
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 18:00 - 19:30
Håndball mix
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 16:30 - 17:00
Dans - Kykelikokos !
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 5 Apr
kl 16:00 - 18:00
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 5 Apr
kl 15:30 - 16:30
Dans - Jazzdans 6-7. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 5 Apr
kl 14:45 - 15:30
Dans - Jazzdans 3-5. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 5 Apr
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tor 5 Apr
kl 10:00 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 19:00 - 20:30
Volleyball 4H
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 19:00 - 20:30
Håndball Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 17:30 - 19:00
Håndball J12
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 14:00 - 15:00
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Ons 4 Apr
kl 12:30 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 11:30 - 12:30
Barseltrening
Crossfitrom  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 10:30 - 11:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 4 Apr
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 3 Apr
kl 17:30 - 19:00
Håndball G12
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 3 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tir 3 Apr
kl 09:30 - 12:45
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 3 Apr
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Man 2 Apr
kl 18:00 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 2 Apr
kl 17:30 - 18:30
Håndballskolen
Håndballhall  
  Les mer  
Man 2 Apr
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Man 2 Apr
kl 15:45 - 16:55
Dans - Dansemix
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 2 Apr
kl 14:55 - 15:45
Dans - Hiphop
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 2 Apr
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatrevegg   Les mer  
Man 2 Apr
kl 14:15 - 14:55
Dans - Kunstleik
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 2 Apr
kl 10:30 - 13:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre 30 Mar
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Fre 30 Mar
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Fre 30 Mar
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Fre 30 Mar
kl 09:00 - 10:00
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Fre 30 Mar
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tor 29 Mar
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 29 Mar
kl 19:30 - 20:30
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 29 Mar
kl 18:00 - 19:30
Håndball mix
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 29 Mar
kl 16:30 - 17:00
Dans - Kykelikokos !
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 29 Mar
kl 16:00 - 18:00
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 29 Mar
kl 15:30 - 16:30
Dans - Jazzdans 6-7. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 29 Mar
kl 15:00 - 17:00
2 timer - Espen Grønseth
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor 29 Mar
kl 14:45 - 15:30
Dans - Jazzdans 3-5. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 29 Mar
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tor 29 Mar
kl 10:00 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 19:00 - 20:30
Volleyball 4H
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 19:00 - 20:30
Håndball Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 17:30 - 19:00
Håndball J12
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 17:00 - 18:00
1 time - Enrico Piccini
Klatreveggen  
To voksne, en med noe klatreerfaring. Vi må låne…   Les mer  
Ons 28 Mar
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 14:00 - 15:00
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Ons 28 Mar
kl 12:30 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 11:30 - 12:30
Barseltrening
Crossfitrom  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 10:30 - 11:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 28 Mar
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 27 Mar
kl 17:30 - 19:00
Håndball G12
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 27 Mar
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 27 Mar
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tir 27 Mar
kl 09:30 - 12:45
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Tir 27 Mar
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Man 26 Mar
kl 18:00 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 26 Mar
kl 17:30 - 18:30
Håndballskolen
Håndballhall  
  Les mer  
Man 26 Mar
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Man 26 Mar
kl 15:45 - 16:55
Dans - Dansemix
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 26 Mar
kl 14:55 - 15:45
Dans - Hiphop
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 26 Mar
kl 14:15 - 14:55
Dans - Kunstleik
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Man 26 Mar
kl 14:15 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatrevegg   Les mer  
Man 26 Mar
kl 10:30 - 13:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Fre 23 Mar
kl 17:30 - 18:30
Fotball G08
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 23 Mar
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Fre 23 Mar
kl 10:00 - 12:00
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
Basishallen   Les mer  
Fre 23 Mar
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Idrettshall  
Håndballhall - Klatring   Les mer  
Fre 23 Mar
kl 09:00 - 10:00
Friskliv YOGA
Speilsal  
  Les mer  
Fre 23 Mar
kl 08:00 - 12:00
Friskliv
Crossfitrom  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 19:30 - 20:30
Håndball J14
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 19:00 - 22:00
Årsmøte GOL IL
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 18:00 - 19:30
Håndball mix
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 16:30 - 17:00
Dans - Kykelikokos !
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 22 Mar
kl 16:00 - 18:00
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 15:30 - 16:30
Dans - Jazzdans 6-7. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 22 Mar
kl 15:00 - 16:00
Foreldremøte - FriskUngAktiv
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 22 Mar
kl 14:45 - 15:30
Dans - Jazzdans 3-5. Trinn
Speilsal  
Kulturskolen   Les mer  
Tor 22 Mar
kl 14:15 - 15:30
IFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Tor 22 Mar
kl 10:00 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Ons 21 Mar
kl 19:00 - 20:30
Volleyball 4H
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 21 Mar
kl 19:00 - 20:30
Håndball Damer B
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 21 Mar
kl 17:30 - 19:00
Håndball J12
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 21 Mar
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 21 Mar
kl 14:00 - 15:00
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Klatring   Les mer  
Ons 21 Mar
kl 12:30 - 15:00
Sterk og stødig
Speilsal  
  Les mer  
Ons 21 Mar
kl 11:30 - 12:30
Barseltrening
Crossfitrom  
  Les mer  
Ons 21 Mar
kl 10:30 - 11:30
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline