Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man 13 Jul
kl 14:30 - 15:30
Zumba
Speilsal  
Man 13 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 13 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
Man 13 Jul
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 14 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 14 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 15 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 15 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 15 Jul
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Tor 16 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 16 Jul
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 16 Jul
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Fre 17 Jul
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
Speilsal  
Man 20 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 20 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
Man 20 Jul
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 21 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 21 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 22 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 22 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 22 Jul
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Tor 23 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 23 Jul
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 23 Jul
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Fre 24 Jul
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
Speilsal  
Man 27 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 27 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
Man 27 Jul
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 28 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 28 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 29 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 29 Jul
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 29 Jul
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Tor 30 Jul
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 30 Jul
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 30 Jul
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Fre 31 Jul
kl 13:00 - 14:00
Frisklivs venner - Kjerne og balansegruppe
Speilsal  
Man 3 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 3 Aug
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
Man 3 Aug
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 4 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 4 Aug
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 5 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 5 Aug
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Tor 6 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 6 Aug
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 6 Aug
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 10 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Man 10 Aug
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
Man 10 Aug
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 11 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tir 11 Aug
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
Ons 12 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 12 Aug
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
Ons 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
Tor 13 Aug
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
Tor 13 Aug
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
Tor 13 Aug
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
Ons 26 Aug
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Tir 1 Sep
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
Ons 2 Sep
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 9 Sep
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Lør 12 Sep
kl 08:00 - 20:00
Pers Cup
Idrettshall  
Søn 13 Sep
kl 10:00 - 13:30
4H
Basis-/Turnrom  
Søn 13 Sep
kl 12:00 - 15:00
Håndball jenter 02 B og 4 divisjon kvinner
Idrettshall   Tønsberg Turn 24 divisjon kvinner ROS 2
Ons 16 Sep
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Lør 19 Sep
kl 12:30 - 14:15
Håndball Gutter 13
Håndballhall   Teie 3
Ons 23 Sep
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Fre 25 Sep
kl 17:00 - 20:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Lør 26 Sep
kl 10:00 - 14:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Søn 27 Sep
kl 10:00 - 13:00
Hallingdal karateklubb
Håndballhall  
Ons 30 Sep
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Søn 4 Okt
kl 08:00 - 18:00
Konfirmasjon Linda Anderssen
Møte-/Selskapslokale   Møterommet og sosiale rommet i GIA reservert for Linda Anderssen
Ons 7 Okt
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Søn 11 Okt
kl 14:00 - 17:00
Håndball Kvinner og jenter 13
Håndballhall   Motstandere: Reistad 3 og Mjøndalen 2
Ons 14 Okt
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Søn 18 Okt
kl 11:30 - 16:00
Håndball, jenter 13, Gutter, 16 og 4 div. kvinner
Håndballhall   Motstandere er: Ål 2, Holeværingen og Urædd
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
Ons 21 Okt
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Lør 24 Okt
kl 12:00 - 13:30
Håndball Jenter B02
Håndballhall   Motstander Strømsgodset
Ons 28 Okt
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Lør 31 Okt
kl 12:30 - 17:00
Håndball, Gutter 13 og16 og juniorserien jenter B02
Håndballhall   Motstandere: Falk Horten, Glassverket 2 og…
Ons 4 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 21:30
Kontaktmøte i Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
Søn 8 Nov
kl 11:30 - 13:30
Håndball Kvinner 4 div.
Håndballhall   Mot. Teie
Ons 11 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Søn 15 Nov
kl 11:30 - 16:30
Håndball 4 div. kvinner, juniorserien B02, Gutter 16
Håndballhall   Motstandere: Konnerud 2, Hønefoss 2 og Flint…
Ons 18 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 25 Nov
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Søn 29 Nov
kl 12:00 - 16:00
Håndball Gutter 16, Juniorserien jenter 02, 4 div. kvinner
Håndballhall   Motstandere: Konnerud 2, HK-72 Sande, og Sandar
Ons 2 Des
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 9 Des
kl 14:00 - 17:30
Gol Kulturskule
Speilsal   Gol Idrettsarena Speilsalen Dans
Ons 9 Des
kl 18:00 - 22:00
Styremøte og kontaktmøte i Gol IL
Møte-/Selskapslokale  
Lør 9 Jan 2021
kl 08:00 - 18:00
Pers Cup
Idrettshall  
Lør 11 Sep 2021
kl 08:00 - 18:00
Pers Cup
Idrettshall  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 27 Jan
kl 19:00 - 21:00
Kontaktmøte i Gol IL
Møte-/Selskapslokale   Møterommet GIA
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:00 - 18:00
Oppklaringsmøte
Møte-/Selskapslokale   Møterommet og sosiale rommet i GIA
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:25 - 15:55
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Håndballhall  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 14:30 - 15:30
Zumba
Speilsal  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 27 Jan
kl 13:00 - 14:00
Klatring fysioterapi
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Man 27 Jan
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 27 Jan
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 08:30 - 10:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Lør 25 Jan
kl 19:00 - 21:00
Rune Olavsbråten
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Lør 25 Jan
kl 12:00 - 13:15
Håndballkamp
Håndballhall  
Gol - Reistad 3   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 17:00 - 18:30
Fotball G10
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 16:00 - 17:00
Fotball J10
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 14:30 - 16:00
Fotball J2005
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 12:30 - 14:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - Liv Ingeborg Golberg
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 18:00 - 20:00
RØFF Gol og Hemsedal Røde Kors
Klatreveggen  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 16:05 - 16:35
PT CARDIO (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 16:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom  
Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 15:00 - 16:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (barn)
Basis-/Turnrom  
Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 14:30 - 16:00
Fotball 4. trinn
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
Styrke   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
Speilsal  
Yoga   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 19:00 - 20:30
4H
Idrettshall  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 15:25 - 15:55
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Ons 22 Jan
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 08:30 - 09:30
Friskliv mindfulness kurs
Speilsal  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:30 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom  
NB! Møt opp i garderoben kl. 19.30 / trening i…   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Gol IL
Idrettshall   Møterommet GIA
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
Fotball J04
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 16:05 - 16:35
PT CARDIO (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 21 Jan
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
Klatreveggen  
Klatring   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 21 Jan
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Man 20 Jan
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 15:25 - 15:55
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Man 20 Jan
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Håndballhall  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 14:30 - 15:30
Zumba
Speilsal  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 20 Jan
kl 13:00 - 14:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 20 Jan
kl 13:00 - 14:00
Klatring fysioterapi
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 20 Jan
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Man 20 Jan
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 20 Jan
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 20 Jan
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 20 Jan
kl 08:30 - 10:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 20 Jan
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 19 Jan
kl 14:00 - 16:00
Barnebursdag Marit Steen
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Søn 19 Jan
kl 12:55 - 14:10
Håndballkamp
Håndballhall  
Gol 2 - Åmot   Les mer  
Søn 19 Jan
kl 12:00 - 12:55
Håndballkamp
Håndballhall  
Gol - HK-72 Sande   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 17:00 - 18:30
Fotball G10
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 16:00 - 17:00
Fotball J10
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 14:30 - 16:00
Fotball J2005
Håndballhall  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 12:40 - 14:20
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 11:50 - 12:50
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 10:00 - 11:30
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Fre 17 Jan
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 08:30 - 10:00
7.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Fre 17 Jan
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 19:00 - 21:00
Styremøte svømmegruppa
Idrettshall   Møterommet GIA
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:30 - 20:00
Turn Mix
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:30 - 20:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:45 - 18:30
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:30 - 18:30
Håndball 1/3 Klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:00 - 17:45
Turn 4-6 år
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 16:05 - 16:35
PT CARDIO (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 16:00 - 17:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom  
Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 15:00 - 16:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (barn)
Basis-/Turnrom  
Innføring i det mest effektive fra Brazilian Jiu…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 13:30 - 14:15
4.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 11:50 - 13:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
Styrke   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 10:00 - 11:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tor 16 Jan
kl 09:30 - 10:30
1.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 08:30 - 09:30
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 08:30 - 09:15
Friskliv
Speilsal  
Yoga   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 19:00 - 20:30
4H
Idrettshall  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 18:30 - 20:00
Håndball G14
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 4.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball 6/7 Klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 3.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 16:30 - 21:30
Faktureringskurs
Møte-/Selskapslokale   Møterommet GIA
Krever mange stikkontakter   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 16:00 - 17:00
Turn 2.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 15:25 - 15:55
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 14:15 - 18:00
Dans - Kulturskolen
Speilsal  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 12:40 - 14:20
9&10 trinn valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 10:30 - 11:50
10.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring - Klatring   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 09:30 - 11:00
Frisklivs venner
Speilsal  
  Les mer  
Ons 15 Jan
kl 08:30 - 10:10
5.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 08:30 - 10:10
8.trinn Valgfag
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 08:30 - 09:30
Friskliv mindfulness kurs
Speilsal  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 19:30 - 21:00
Brazilian Jiu Jitsu / judo (ungdom/voksen)
Basis-/Turnrom  
NB! Møt opp i garderoben kl. 19.30 / trening i…   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 19:00 - 20:00
Turn VG+
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
Fotball J04
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 5.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball G14
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 7.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 16:05 - 16:35
PT CARDIO (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Tir 14 Jan
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 14:30 - 15:30
Friskliv
Klatreveggen  
Klatring   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 12:35 - 14:15
6.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 11:50 - 12:35
8.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 10:00 - 12:00
Friskliv
Goliat Gym  
Åpen trening for friskliv   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 09:00 - 10:00
Friskliv
Goliat Gym  
Frisk - Fit   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 08:30 - 11:00
3.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 08:00 - 09:00
Friskliv
Goliat Gym  
Gruppetrening - Fysio   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 08:00 - 09:00
Psykisk Helse
Speilsal  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 19:30 - 21:00
Karate
Speilsal  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 19:00 - 21:00
Møte-/Selskapslokale  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 19:00 - 20:30
Turn 8-9-10 trinn
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 19:00 - 21:00
Klubbklatring Ungdom/voksne
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 19:00 - 20:30
Håndball J16
Håndballhall  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
Klubbklatring Barn
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 6.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
Karate barnegruppa
Speilsal  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:30 - 19:00
Håndball 4/5 Klasse
Håndballhall  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
Turn 1.klasse
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 16:00 - 17:30
Håndballtrening Damer 1
Håndballhall  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 15:25 - 15:55
PT POWER (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Tren med "PT i gruppe" og få en sterkere og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 15:00 - 16:00
E-Co
Håndballhall  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 14:30 - 15:30
SFO
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 13 Jan
kl 14:30 - 15:30
Zumba
Speilsal  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 13:00 - 14:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 13:00 - 14:00
Klatring fysioterapi
Klatreveggen  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 12:40 - 14:20
9.trinn
Idrettshall  
Håndballhall - Basishall - Goliat - Buldring -…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 12:00 - 13:00
Friskliv
Goliat Gym  
Kom i gang   Les mer  
Man 13 Jan
kl 11:50 - 12:50
2.trinn
Idrettshall  
Håndballhallen - Basishall - Buldring   Les mer  
Man 13 Jan
kl 10:30 - 11:00
Friskliv
Speilsal  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 10:30 - 12:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 09:30 - 11:50
Gol Barnehage
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Man 13 Jan
kl 08:30 - 10:00
Ihuga PT-time (Goliat Gym)
Goliat Gym  
Vil du òg trene med Ihuga PT og nå dine mål raskt…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 08:30 - 09:30
UngInvest
Basis-/Turnrom  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline